کلینیک تخصصی کاشت و ترمیم مو طبیعی رنسانس 02188943653

 مو یک عضو زیبایی دهنده بر چهره می باشد  و بر اثر ریزش و یا کم پشتی مو  ظاهر مناسبی را برای چهره به همراه نخواهد گذاشت و افراد مایل به داشتن مو برای  ظاهر خود می باشند  ،  روش های کاشت مو و ترمیم مو دو روش استاندارد و  مهم برای درمان موهای از دست رفته میباشند که در کلینیک تخصصی رنسانس میتوان این دو روش را با آخرین متد ارائه شده جهانی و ابزار های تخصصی انجام داد و نتایج عالی و فوق العاده را کسب نمود .

کلینیک تخصصی رنسانس  از سال 1379 مشغول ارائه خدمات رسانی به  مراجعین در این زمینه می باشد و  به علت وجدان کاری بالا ، داشتن متخصصین نامی ،  داشتن آخرین روش ها و ابزر های جهانی  موجب رضایت کلیه مشتریان و جذب مراجعین بیشتر گشته است .

کاشت مو و ترمیم مو در کلینیک رنسانس 

 کاشت موی طبیعی تنها روشی است که  سبب رشد مجدد موهای از دست رفته میگردد ، در این روش از تار موهای خود شخص در جهت درمان برداشت میشود و با جدا سازی فولیکول ها و کاشتن آن ها بر نقاط خالی از موی سر سبب رشد طبیعی موها میگردند  ، کاشت مو روش های متفاوتی را در جهت درمان به خود اختصاص داده است که هر کدام در روند اجرا و نتایج نهایی  نسبت به یکدیگر تفاوت دارند .

کاشت مو به روش fut

 در این روش از کاشت مو ، ناحیه ایی از پوست پشت سر فرد  به صورت نوار برداشت میگردد و  سپس بخیه های ظریف خواهند شد و فولیکول ها از این نوار گرفته میشوند و سپس بر نقاط خالی از موی سر فرد برداشت میگردند .

در این روش مقدار فویکول های به دست آمده محدود می باشد  و نمیتوانیم شاهد رشد پر تراکم از موها باشیم همچنین وجود خط اسکار بر پشت سر  سبب نا رضایتی برای افراد میگردد .

کاشت مو به روش fit

 این روش  با ایجاد تفاوت در روش قبلی  به وجود آمده است که  برداشت موها را به همراه ندارد و از طریق برداشت با استفاده از پانچ به درمان میپردازد ، وجود اسکار به صورت محدود تر در این روش نیز وجود دارد  و امکان برداشت فولیکول در این روش محدود تر بوه و تراکم رشد مو در آن پائین تر خواهد بود .

 کاشت مو به روش sut

 کاشت مو به روش sut  روش تکامل یافته کاشت مو بوده که  تمامی نواقص روش های قبلی در آن وجود نخواهد داشت ، این روش بدون نیاز به بخیه و خط اسکار به برداشت موها با استفاده از سوزن های ریز میپردازد ، مقدار برداشت فولیکول در این روش 3 برابر روش های دیگر می باشد که این آمار تراکم بالای  رشد موهای کاشته شده را نشان می دهد ،  امکان طراحی  خط رویش کاشت و به صورت تصادفی در این روش  وجود دارد که به جلوه ظاهری هر چه طبیعی تر برای موی افراد میپردازد .

تعداد  جلسه درمان در این روش یک روز بوده و دوران نقاهت کمتر با مراقبت های محدود تر را به خود اختصاص داده است و  رشد موها در این روش سریعتر از روش های دیگر خواهد بود که کلینیک رنسانس  با در دست داشتن بهترین دستگاه کاشت مو از این روش و داشتن متخصصین ماهر به انجام این روش با نتایجی فوق العاده برای افراد میپردازد .

ترمیم موی طبیعی 

ترمیم مو روشی عالی و کاربردی برای افرادی است که امکان استفاده از روش کاشت مو را ندارند .
کاشت مو برای نیاز به فولیکول مو دارد ، اما افراد زیادی  هستند که فولیکول مناسب را بر سر ندارند مانند افراد مستعد آلوپسی  در این خصوص ترمیم موی طبیعی یک روش عالی برای افراد خواهد بود .
کلینیک تخصصی ترمیم موی رنسانس به علت اجرای روش ترمیم مو با  تار موهای طبیعی ، داشتن متخصصین ماهر ، مواد درجه یک  نسبت به سایر کلینیک ها برتری ویژه ایی دارد  و نتایج عالی را بر جای میگذارد .

کلینیک رنسانس برای اجرای ترمیم مو ابتدا ناحیه ریزش شخص را اندازه  گیری می نماید و با توجه به سر شخص پروتز مو مناسب با پوست ر شخص را با کراتین طبیعی می سازد و تار موهای طبیعی را متناسب با ظاهر شخص و موهای اصلی شخص انتخاب می نمایند و سپس آن ها را بر پروتز ساخته شده میکارند و  موی طبیعی به دست آمده  را با استفاده از فیکس کننده طبیعی بر سر میکارند .

 ویژگی های روش ترمیم موی طبیعی 

 نرمیم مو روشی است که نیاز به هیچ دوره نقاهت ، مراقبت و محودیتی ندارد امکان استفاده از این نوع مو برای باشگاه ، استخر ، سونا و . . . ممنوع نخواهد بود و با داشتن ظاهری کاملا طبیعی سبب بالا رفتن اعتماد به نفس افراد و کسب روحیه در آن ها میگردد .
 این نوع موها از سر جدا نمیشوند و برای جدا سازی نیاز به محلولی مخصوص خواهد بود پس هیچگونه نگرانی در این باب نیز  وجود خواهد داشت مورد بعدی که رضایت افراد را به خود جلب میکند محدودیت نداشتن بر سشوار ، اسپری ،  رنگ می باشد .

 ترمیم مو در کلینیک تخصصی رنسانس با موهای طبیعی انجام میگیرد که علاوه برداشتن  ظاهری کاملا طبیعی  امکان عفونت ، به هم چسبیدن موها و کاست کیفیت در آن وجود ندارد که متاستفانه در دیگر کلینیک ها شاهد چنین قضیه ایی نخواهیم بود .

 عزیزان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر  و استفاده از روش کاشت مو و ترمیم مو در کلینیک تخصصی رنسانس با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشند