کاشت مو در کشورهای آسیایی

کشورهای آسیایی که کاشت مو در آنجا بسیار رایج است:

امروز افراد زیادی در سراسر دنیا با مشکل ریزش مو و طاسی سر روبرو هستند و در پی برطرف کردن این مشکل می باشند. این افراد منحصر به کشورهای اروپایی و امریکایی نیست در کشورهای اسیایی نیز سالها است افراد بسیاری خواهان استفاده از روشهای درمانی و برطرف کردن مشکل ریزش مویشان هستند. کشورهای اسیایی نیز پابه پای کشورهای اروپایی و امریکایی در زمینه کاشت مو و روشهای درمانی ریزش مو گام برداشته اند و امروز به این حقیقت رسیده اند که کاشت مو، قطعی ترین راه درمان ریزش مو است.

از کشورهای آسیایی موفق در امر کاشت مو، ریش و ابرو میتوان به هند، ترکیه، فیلیپین، تایلند و ایران اشاره کرد که در حال حاضر با دارا بودن تجهیزات پزشکی و برخورداری از علم پزشکی روز دنیا گام هایی اساسی در این راه برداشته اند.

در کشورهای اسیایی نیز مانند کشورهای اروپایی و امریکایی، روشهای سنتی و منسوخ کمتر استفاده می شود و متخصصان سعی دارندبا استفاده از روشهای مدرن و نوین رایج در دنیا خود را همسطح دیگر کشورها نگه دارند.


روشهای نوین کاشت مو:

از جدیدترین روشهای فعلی کاشت مو در دنیا می توان روشهای SUT  و FUE را نام برد .

گفتنی است در حال حاضر از این دو روش نوین در مرکز تخصصی موی رنسانس برای کاشت مو، ابرو و ریش استفاده می شود.روش SUT و مزایای آن:

این روش،  جدیدترین و بروز ترین روش پیوند مو در دنیا است که در این روش كاشت مو دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسكار و یا درد و زمان طولانی دوره نقاهت وغیره... نیست.

از مزایای این روش نسبت به روشهای منسوخ این است که گرفتها بسیار سریع و دقیق برداشته می شود و سپس به روشی فریز می شود که آسیبی به انها نرسد و بتوان از تمام گرفتها برای کاشت استفاده کرد.


همچنین در این روش، برداشت و پیوند مو تا 14 هزار تار مو انجام می شود که به گفته متخصصان  3 برابر برداشت و پیوند مو در روشهای سنتی است . از سوی دیگر در روش SUT تراکم موها بسیار بالا است و خط رویش بسیار طبیعی است و این از مزایای این روش محسوب می شود.

روش FUE و مزایای آن:

در روش FUE نیز از واحدهای فولیکولی گرفتها استخراج می شود و توسط تیم مجرب پزشکی در نواحی مورد نظر کاشت می شود.

از مزایای استفاده از این روش می توان به نماندن جای زخم روی سر، فاقد درد بودن و طبیعی بنظر رسیدن موی سر اشاره کرد. از سوی دیگر از روش FUE  برای افرادی که دارای بانک موی ضعیفی هستند و خواهان کاشت مو، ریش یا ابرو هستند استفاده می شود.


البته موارد ذکر شده تنها بخشی از مزایای دو روش کاشت SUT و FUE  است. اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این دو روش روز دنیا هستید می توانید به سایت مرکز تخصصی موی رنسانس به ادرس www.hrthair.com مراجعه کنید و یا از طریق شماره تلفن های   02188909050 و 02188909051 با مشاوران  این مرکز ارتباط بگیرید و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید.