کاشت مو خانه رنسانس

همانطور که مطلع هستید بیماری ها و مشکلاتی زیادی وجود دارند که میتوانند تاثیر مستقیمی بر چهره و ظاهر افراد  بگذارند یکی از این بیماری ها ریزش موی شدید می باشد که علت به وجود آمدن این مشکل میتواند به عوامل زیاد و بیماری های خاصی ربط داشته باشد و با توجه به بررسی توسط متخصص علت آن معلوم میشود اما نکته ایی که وجود دارد ریزش های شدید درمانی برای رشد مجدد ندارند بنابراین تنها توسط روش های درمانی میتوانند ریزش خود را قطع و شاهد رشد مجدد موهای خود باشند  که این روش درمانی کاشت مو نام دارد  درمانی که دارای روش های متفاوت بوده و تنها در کلینیک های کاشت مو قابلیت درمان را دارد .


دانستنی های مرتبط

کاشت مو خانه رنسانس

در خانه رنسانس کاشت مو با تکنیک سوپر کا...

پیوند مو از دیگران قابل انجام است؟

پیوند مو از دیگران برای افرادی که امکان...

قیمت دستگاه میکرو اسکالپ

دستگاه میکرو اسکالپ که میکروپیگمنتیشن ا...

تزریق ژل

کاشت مو رنسانس

خدمات زیبایی

کاشت مو رنسانس

کاشت مو به روش جدید FUE

کاشت مو رنسانس


کاشت مو 

 کاشت مو درمانی است که میتواند منجر به رشد طبیعی موها شود و افراد شاهد رشد مجدد موهای خود باشند که برای این درمان نیاز به بانک موی قوی می باشد تا از طریق  برداشت و کاشت فولکول موها بر نقاط خالی از موی سر فرد شاهد رشد مجدد مو باشیم .
کاشت مو نیازی به جراحی سخت و عمل و یا بی هوشی ندارد و تنها از طریق بی حسی موضعی درمان میابد البته باید به این نکته اشاره کرد که کاشت مو دارای روش های مختلفی می باشد که در دنیا ارائه شده است و هر کدام از این درمان ها نتایج متفاوتی را دارند و نتاجی مثبت و عالی می باشد که از بهترین روش کاشت مو استفاده شده باشد که تنها کلینیک های  فوق پیشرفته امکان استفاده از بهترین روش ارائه شده کاشت مو را خواهند داشت بنابراین افراد باید در انتخاب کلینیک کاشت مو خود دقت لازم را فراهم آورند .

روش های کاشت مو 

همانطور که به آن اشاره شد کاشت مو دارای روش های مختلفی است ، که به طور کلی کاشت مو برای درمان نیازمند فولیکول مو قوی دارد تا فولیکل های مناسب برداشته شوند و سپس بر نقاط خالی از سر کاشته شوند که روش های کاشت مو در نوع بردشات فولیکول و نوع کاشت با یکدیگر تفاوت دارند و دارای روش های مختلفی هستند که همین مسئله در روند نتیجه تاثیر خواهد گذاشت .
در حال حاضر بهترین روش کاشت مو ، سوپر کاشت مو می باشد  این روش نتایج کاملا طبیعی را به همراه دارد زیرا تراکم رشد مو در این روش بالا بوده و  نتایج درمانی سریعتر می باشند و از همه مهم تر نیازمند به جراحی ، برش و درد و بخیه نخواهد بود .
سوپر کاشت مو تنها در کلینیک های تخصصی  انجام میگیرد که یکی از کلینیک های تخصصی کاشت مو کلینیک رنسانس می باشد که میتواند بهترین نتایج را برای افراد به همراه داشته باشد.

 سوپر کاشت مو خانه رنسانس 

 سوپر کاشت مو آخرین روش و بهترین روش ارائه شده کاشت مو می باشد که بدون نیاز به برش سر و ایجاد خطو اسکار  برداشت  فولیکول ها را تنها از طریق بی حسی موضی و سوزن های ریز انجام میدهد  در این روش مقدار برداشت فولیکول ها سه برابر روش های دیگر می باشد بنابراین  کاشت مو با تراکم بالایی  صورت میگیرد که از طریق بی حسی موضعی و سوزن های ریز مخصوص سوپر کاشت مو می باشد .
 در روش سوپر کاشت مو  خطوط کاشت مو در جلوی سر و شقیقه ها اصولی و کاملا طبیعی بوده و مانند روش های دیگر مصنوعی و عروسکی نخواهد بود .
 نتایج عالی درمای این روش نیز در کوتاه ترین زمان ممکن بین 4 الی 9 ماه پدیدار می شوند و افرد با نتایج طبیعی درمان خود رو به رو خواهند شد .