کاشت مو | ترمیم مو | پیوند مو 02188943653

اگر شما نیز ریزش های شدید ناشی از ارث و یا هورمون را تجربه کرده اید و درمان های  ناموفق متعدد را تجربه کرده اید با ما همراه باشید.

 ریزش موها با توجه به صورت های مختلف خود درمان های مختلفی را نیز دارند اما بخشی از ریزش ها که منجر به طاسی های منطقه ایی میشود  معمولا به علت ارث و ژنتیک می باشند که راه حل درمانی را ندارد و همین موضوع اعتماد به نفس افراد را کاهش داده و سبب ضعف در ظاهر آن ها میگردد اما پیشرفت علم سبب شده است تا افراد با استفاده از روش کاشت مو صاحب موهای طبیعی با رشدی طبیعی و دوامی دائمی باشند.

کاشت مو روشی است که از طریق استفاده از فولیکول های موی افراد و کاشت آن ها بر نقاط خالی از موی سر موجب رشد مجدد موها میشود این روش نیازی به تیغ جراحی و یا بی هوشی ندارد و به صورت نیمه تهاجمی درمان خود را بر افراد اجرا می نماید و برای درمان این روش نیاز به انتخاب مرکز تخصصی و حرفه ایی کاشت مو می باشد تا درمان با کیفیتی عالی و نتایج قابل پیشبینی انجام شوند .

انواع روش های کاشت مو 

کاشت مو روش ها و تکنیک ها مختلفی را برای درمان تا کنون ارائه داده است ، تمامی روش های کاشت مو نیازمند برداشت فولیکول موها  و سپس کاشت مو ها بر نقاط خالی از موی سر می باشند  اما آن ها در نوع برداشت  و نوع کاشت با یکدیگر تفاوت دارند و اینکه هر روش مقدار برداشتت متفاوتی را به همراه دارد که همین مسئله نتایج مختلفی را برای آن ها به همراه خواهد داشت ، در همین خصوص با توجه به تنوع روش های کاشت مو و نتایج مختلف در آن ها توصیه میشود تا افراد بهترین روش  را برای کاشت موی خود انتخاب نمایند تا از درمانی درست و نتایج عالی درمانی بهرهمند شوند در متن زیر به معرفی روش های کاشت مو میپردازیم تا نتیجه گیری برای انتخاب بهترین روش کاشت مو برای درمان برای افراد راحتتر باشد پس با ما همراه باشید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT مانند کلیه روش های کاشت مو نیازمند بانک موی قوی جهت برداشت فولیکول ها می باشد و سپس توسط بی حسی موضعی ناحیه مورد نظر برداشت موها انجام میگیرد در این روش در جهت برداشت ، نوار باریکی ( به طول 20 الی 25 سانتی‌متر و ضخامت 1 الی 2 سانتی‌متر ) از فولیکول‌های موهای پشت سر برداشته می‌شود  و سپس پوست سر توسط بخیه به هم مجدد متصل میشوند و فولیکول ها از نوار برداشته شده جدا سازی میشوند و سپس با کمک بی حسی موضعی بر نقاط خالی از موی سر افراد کاشته میشوند .

درمان کاشت مو به روش FUT

در این روش ما شاهد کاشت با تراکمی بالا نخواهیم بود و به علت طراحی نشدن جلوی سر با نتایج طبیعی رو به رو نمی باشیم ، به طور کلی نتایج درمانی در این روش غیر قابل پیشبینی می باشد و 9 الی 12 ماه را برای نتیجه گیری نیاز دارد.
مهم ترین موردی که در این روش وجود داشته و سبب نا رضایتی افراد از این روش میشود وجود خط اسکار بر پشت سر می باشد که کاهش اعتماد به نفس و ضعف ظاهری را برای آن ها به همراه دارد .

 کاشت مو به روش FIT

در کاشت مو با تکنیک FIT با استفاده از پانچ های مخصوص، گرافت هایی که مورد نظر هستند از پشت سر انتخاب می شود و سپس به وسیله همان پانچ بر روی ناحیه جلوی سر قرار داده می شود در این روش امکان خالی شدن موهای  محدوده برداشت مو  توسط پانج وجود دارد و متاستفانه به علت عدم  تصادفی بودن برداشت شاهد  تغییرات غیر طبیعی در پشت سر افراد می باشیم نکته بعدی در این روش این است که امکان برداشت موها به صورت محدود بوده که میتواند نیازمند جلسات درمانی بیشتری باشد . 

درمان کاشت مو به روش FIT

برای درمان این روش نیز نیاز به مدت زمان 9 الی 12 ماه می باشیم و نتایج درمانی غیر قابل پیشبینی می باشد و تراکم رشد موها در این روش به علت مقدار کم برداشت کم فولیکول ها پایین می باشد و کاشت و برداشت موها میتواند ظاهری غیر طبیعی را برای موها به همراه داشته باشد در نتیجه به علت ریسک بالای نتایج درمان این روش ، کاشت مو به روش FIT نیز پیشنهاد نمیشود و رضایت افراد  را به همراه ندارد.

کاشت مو سیفر 

در روش کاشت مو سیفر درمان به روش  الکتروپنوماتیک صورت می‌پذیرد که دخالت دست در این روش پایین بوده  برداشت توسط پانچ انجام شده و کاشت نیز به همین طریق می باشد برای درمان از این طریق ممکن است شاهد چند جلسه درمان باشیم چرا که مقدار برداشت فولیکول و کاشت آن ها چندان چشمگیر نبوده و نتایج درمان غیر قابل  پیشبینی می باشد این روش نیز از طریق بی حسی موضعی انجام میپذیرد اما پانچ آن میتواند منجر به ایجاد اسکار بر پشت سر و یا برداشت به صورت غیر تصادفی آن سبب خالی بودن پشت سر موهای افراد شود که به همین دلایل این روش توسط متخصصین ماهر پیشنهاد نمیشود و بهتر است افراد روش برتر کاشت مو را برای خود انتخاب نمایند.

کاشت مو به روش BHT

این روش کاشت مو تنها میتواند ریزش های بسیار ضعیف را پوشش دهد  و امکان برداشت موها از اعضای بدن نیز برای این  وجود دارد اما تنها کاربرد آن برای ریزش های ضعیف می باشد چرا که نتایج در این روش بسیار ضعیف می باشد و در گذشته تنها برای کاشت موی صورت استفاده میشد و این روش امروزه مورد استفاده قرار نمیگیرد.

 سوپر کاشت کلینیک رنسانس 

سوپر کاشت ،  آخرین روش ارائه شده کاشت مو می باشد که مهم ترین اقدام آن رفع عیوب این روش های کاشت مو بوده و کامل و کاربردی ظهور کرده است برای این روش درمان نیازی به برش سر و بخیه و خونریزی و در نتیجه وجود خط اسکار نیاز نمی باشد ، برداشت موها در این روش توسط پانچ انجام نمیشود بنابراین خالی بودن پشت سر و  نتایج ضعیف کاشت مو را به همراه  ندارد .

 درمان سوپر کاشت مو 

سوپر کاشت مو تنها روش کاشت مو است که بدون نقص رشد پر تراکم موها را به صورت طبیعی به همراه دارد و سبب رضایت کلیه مراجعین در سرتا سر دنیا شده است و  روش پیشنهادی توسط متخصصین مطرح کاشت مو می باشد .

 سوپر کاشت مو تنها در کلینیک های فوق پیشرفته و  تخصصی انجام میگیرد که در ایران سوپر کاشت مو در کلینیک رنسانس  آماده خدمت رسانی برای افراد می باشد. برای استفاه از این روش پس از بررسی های کامل مراجع کننده توسط متخصص ، درمان آغاز می شود که برای درمان نیاز  به بی حسی موضعی میشود و سپس برداشت از  منطقه بانک موی قوی انجام میگیرد برداشت موها توسط سوزن های ریز دستگاه این روش انجام میگیرد که به صورت تصادفی می باشد و بدون نیاز به برش و بخیه برداشت را انجام میدهد پس از جداسازی فولیکول ها آن ها بر نقاط خالی ازموی سر افراد توسط بی حسی موضعی با استفاده از سوزن ریز کاشته میشوند و درمان تنها در یک جلسه اتمام میابد.

 نتایج درمان سوپر کاشت مو کلینیک رنسانس 

 همانطور که گفته شد این روش عالی تنها در برخی از کلینیک ها مورد استفاده می باشد ، این روش منجر به رشد طبیعی موها با تراکمی بسیار بالا می باشد زیرا امکان برداشت و کاشت فولیکول در این روش زیاد می باشد همچنین به علت عدم استفاده از برش و پانچ هیچگونه جای اسکاری را برای افراد به همراه دارد و از همه مهم تر به علت کاشتی تصادفی و  طراحی خط کاشت مو جلوه ایی کاملا طبیعی در جلوی سر افراد ایجاد میکند و همین مسئله رضایت افراد را به همراه دارد .

 نتایج درمانی نیز در این روش از 4 ماه تا 9 ماه متغیر می باشند پس از انتخاب کلینیک تخصصی رنسانس و انتخاب روش سوپر کاشت مو کلینیک رنسانس میتوانید صاحب موهایی زیبا با ظاهری طبیعی و دوامی دائمی شوید.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی بت شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ و تلگرام با شماره 09122115442 ارتباط برقرار فرمایید