کاشت موی ظریف

 اگر شما نیز ریزش شدید موها را تجربه کرده اید و از درمان های دارویی درمانده شدید  باید بدانید تنها روش درمان برای ریزش شدید موهای شما و ریزش های ارثی که منجر به طاسی های منطقه ایی می شود استفاده از کاشت مو می باشد.
کاشت مو تنها روش درمانی بوده که میتواند بدون دخالت مواد خارجی در بدن سبب رشد مو ها به صورت طبیعی شود و ظاهری طبیعی را برای افراد به همراه داشته باشد.

اگر شما از کاندید کاشت مو هستید و زیبایی ظاهری برای شما اهمیت بسیار بالایی دارد بدانید کاشت موی ظریف میتواند یک گزینه عالی برای داشتن موهای صد در صد طبیعی ، پر تراکم با ظاهری طبیعی برای شما عزیزان باشد.

کاشت موچیست ؟ 

کاشت مو تنها روش موفق در جهان بوده که میتواند رشد طبیعی مجدد موها را به همراه داشته باشد ، این روش از طریق بانک موهای قوی افراد منجر به رویش مجدد موها میشود که برای اینکار نیازی به بی هوشی ، بخیه و جراحی ندارد و یک روش بدون عوارض برای افراد خواهد بود .
مهمترین لازمه کاشت مو  بانک مو قوی می باشد تا از طریق پیوند فولیکول خود شخص بر نقاط خالی از موی سر بتواند منجر به رشد مجدد موها شود.

چگونه کاشت موی موفقی داشته باشیم؟

 برای انجام کاشت مو شما باید نکاتی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید با رعایت این نکات کاشت مو موفق با نتایجی عالی را کسب نمایید .

اولین قدم در این راه بررسی کلینیک ها می باشد ، شما باید کلینیکی را انتخاب کنید که رعایت کلیه نکات  لازم را انجام داده و یک کلینیک ایده آل باشد در این صورت مرکز کاشت موی انتخابی شما علاوه بر در دست داشتن تمامی مجوز ها و استاندارد های لازم باید بهترین و عالی ترین روش کاشت مو را مورد استفاده قرار دهند و با داشتن بهترین دستگاهای روش کاشت مو بهترین نتایج را برای افراد به همراه داشته باشند

نکته مهم بعدی وجود متخصصین حرفه ایی ، مجرب و ماهر می باشد تا با علم بالای خود بتوانند بهترین درمان را برای افراد انجام دهند تا نتایج درمان عزیزان نیز با عالی ترین کیفیت نمایان شوند و کاشت موی ظریف برای افراد صورت گیرد که این اتفاق تنها از طریق روش کاشت موی صحیح و مهارت متخصص میسر خواهد شد.

کاشت موی ظریف چگونه است ؟

برای داشتن کاشت موی ظریف نیز رعایت چند نکته در انتخاب کشت مو ضروری  است ، اگر کاشت مو بخواهد جلوه ایی ظریف داشته باشد قطعا باید تراکمی بالا ، نداشتن هیچگونه خطوط اسکار و  عدم جای بخیه ، عدم وجود جای زخم ، نبود خط رویش موی مصنوعی و غیر طبیعی ، خط رویشی تصادفی و طبیعی و رشد مویی طبیعی را  به همراه داشته باشد  تا نمای طبیعی آن منجر به کاشت موی ظریف در افراد شود اگر بخواهیم کلیه این موارد را در درمان کاشت مو داشته باشیم و نتایج کاشت موی ما به صورت ظریف باشد باید بدانید که کلیه این فاکتور ها میتواند در دست کلینیکی معتبر قرار داده باشد که در متن بالا نیز به آن اشاره داشتیم .

کاشت موی ظریف SUT

از اصلی ترین نکته ایی که منجر به داشتن  موی ظریف میشود ، استفاده از روش کاشت موی sut می باشد این روش که به کاشت موی ظریف معروف است طبیعی ترین حالت رشد موها را به همراه دارد و زیبایی خاص و در عین حال کاملا طبیعی را به افراد هدیه میدهد و همین مسئله باعث ظریف نامیدن این روش درمانی شده است .

کاشت مو به روش sut ، روشی است که برای درمان از بی حسی موضعی برای برداشت فولیکول ها استفاده میکند در این روش هیچ نیازی به برش پشت سر جهت برداشت فولیکول ها نخواهد بود بنابراین بخیه ایی انجام نمیگیرد و  لک بخیه نیز بر پوست سر باقی نخواهند  ماند همچنین بدون نیاز به برداشت موها از طریق پانچ ، خبری از زخم و رد زخم در سر نیز نمی باشد و درمان با سوزن های ریز دستگاه این روش انجام میگیرد که هیچگونه لک و اسکاری را برای سر به همراه ندارد

نکته بعدی امکان برداشت فولیکول ها به صورت تصادفی با تعدادی بالا بوده که کاشت آن ها تنها  در یک جلسه به مقدار زیاد می باشد بنابراین موها رشدی پر تراکم را به همراه دارند که پر پشتی موها ظاهری بسیار طبیعی را برای افراد به دنبال دارد.  و اما نکته اصلی  این روش ، امکان  انجام خط رویش موها به صورت تصادفی می باشد که اینکار مانع از بروز جلوه مصنوعی موها  و چهره خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره تکمیلی و برآورد هزینه کاشت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 ارتباط برقرار فرمایید تا مشاورین ما بتوانند شما را راهنمایی کنند