کاشت موی سر

اگر شما نیز  مستعد ریزش موهستید و به دنبال راه درمان برای این مشکل خود میگردید  ، به شما توصیه میکنیم که به مطالعه این مقاله بپردازید .

شاید شما نیز ریزش و خالی شدن قسمتی از مو های خود را از طریق ژنتیک  و یا مشکلات دیگر تجربه کرده باشید و نتیجه ایی از درمان های دارویی نگرفته باشید در این چنین مواقعی نا امیدی نباید وجود داشته باشد ، زیرا با پیشرفت علم و به وجود آمدن روش نوین کاشت مو  مشکل به کلی برای عزیزان حل گردید .

پیوند مو یک روش صد در صد طبیعی و بدون عوارض و غیر تهاجمی می باشد که بدون نیاز به بی هوشی می تواند ریزش مو در سر ، ریش و ابرو را برای عزیزان درمان نماید .

اولین یا به عبارتی دیگر پایه کاشت مو ، کاشت موی سر بوده که 98% از بیمارانی که به ریزش مو مبتلا هستند صرفا هدفشان کاشت مو در ناحیه جلوی سر تا وسط آن است شایان به ذکر است که  آقایان بیشترین متقاضی کاشت مو سر هستند .به علت تقاضای بالای این روزهای این روش ما در این مقاله به توضیحاتی راجب کاشت موی سر میپردازیم پس برای درمان و مطلع شدن از این روش حتما مطلب را دنبال نمایید .

کاشت موی سر 

کاشت مو  با توجه به نیاز نداشتن به هیچگونه جراحی و بخیه  بدون نیاز به بی هوشی ، میتواند موجب به دست آوردن موهای طبیعی برای افراد گردد اما این حرکت شگفت انگیز چگونه میسر میگردد ؟ 
کاشت مو از طریق فولیکول موی خود شکل درمان را انجام می دهد  بنابراین کاشت موی سر نیز از این قاعله مستثنا نبوده و نیازمند فولیکول های قوی مو برای درمان می باشد ، این روش با بهره گیری و برداشت فولیکول های قوی موی شخص و سپس کاشت آن ها در نقاط خالی از مو موجب رشد طبیعی و عالی موها میگردد که زیبایی و ظاهر خوب را به عزیزان هدیه می دهد . کاشت مو درمانی است که روش های مختلف را به خود اختصاص داده که در همه آن ها برداشت و کاشت موها وجود دارد اما طریقه برداشت، طریقه کاشت و مقدار و کاشت و برداشت متغیر خواهد بود .

کاشت موی سر چگونه میسر میگردد ؟ 

اگر شما نیز متقاضیان این روش می باشید ، باید بدانید که درمان کاشت موی سر   تنها در کلینیک های زیبایی کاشت مو امکان پذیر می باشد ، شما با مراجعه به کلینیک و وارد شدن به جلسه مشاوره قدم اصلی را برای درمان خود پا میگذارید .
در این جلسه متخصص  به درمان دقیق شرایط  موهای فرد میپردازد ، ابتدا مقدار ریزش فرد را  ارزیابی میکند و ارزیابی بعدی را در استحکام و تراکم مو ها میپردازد تا نقطه  مقبول برداشت را با توجه به قوی بودن فولیکول ها و تراکم بالای آن ها انتخاب نماید .

قدم بعدی متخصص با ارزیابی موارد گفته شده ، انتخاب روش کاشت مو می باشد  و طبق شرایط فرد  روش  مورد قبول برای فرد را برای درمان انتخاب می نماید که معمولا و  اصولا باید از روش های نخست کاشت مو استفاده شود ، اما معاینه به اتمام نرسیده است چرا که ارزیابی مقدار برداشت موهای لاز و مقدار مورد نیاز برای کاشتن موها نیز در همین جلسه مشاوره مشخصص میگردد همچنین متخصص با توجه به چهره و سر فرد باید خط رویش کاشت مو را برای طبیعی تر رسیدن جلوه درمان و ظاهر بهتر فرد طراحی نماید  سپس فرد برای جلسه انجام آماده میگردد .

جلسه اجرای کاشت موی سر به چه صوت است ؟ 

در این جلسه متخصص ابتدا محل برداشت مشخص شده ی موهای سر فرد را بی حسی موضعی می کند تا فرد از برداشته شدن موها توسط سوزن های بسیار ریز  احساس ناراحتی ننماید  و بعد اقدام به بردشات موها می نمایند  ، این برداشت معمولا از پشت سر و پشت گوش افراد می باشد زیرا این نواحی  استحکام موی قوی را به خود اختصاص داده و فولیکول ها مقاوم تر و بهتر خواهند بود اما امروزه در روش های کنونی شاهد برداشت موهای مقاوم دیگر جاها یبدن برای افراد کاملا طاس نیز می باشیم . 

پس از برداشت موها به میزان لازم سطح سر شخص ، نوبت به جدا سازی فولیکول ها میرسد .  متخصص و تیم پزشکی  ماهر و با ترجبه در این زمینه باید این مرحله را با دقت و ظرافت بسیار بالا انجام دهند  زیرا سلامت فولیکول ها الویت اصلی را در درمان و نتیجه به خود اختصاص داده است .
پس از جدا شدن کامل آن ها نوبت به مرحله اخر یعنی کاشت موها بر سطح خالی سر می باشد که  متخصص سطح را بی حسی موضعی میکند و سپس با ایجاد سوراخ های نازک  فولیکول ها را با روش انتخابی در آن می کارد . کاشت موی سر در این مرحله به پایان خود میرسد .

 دانستن نکات لازم در خصوص کاشت موی سر 

 در روش های اولیه کاشت مو نیاز به تکرار جلسات مجدد دارد که در روش های کنونی تنها در یک جلسه میتوان درمان را به اتمام رسانید ، همچنین  کاشت مو در روش های کنونی تراکم بالای 14000 تار مو را به خود اختصاص داده است و این عدد سه برابر روش های کنونی را نشان می دهد و موها در پر پشت ترین حالت خود ظاهر میگردند .
بعد از انجام هر روش کاشت موی سر نیاز به مراقب توسط مراجع می باشد و باید به تمام  توصیه های متخصص گوش فرا دهند و عمل نمایند و از  آسیب وارد کردن هر گونه فشار بر فولیکول بپرهیزند .
کاشت موها در روش های نخست در ماهای کوتاهی نتایج خود را نشان می دهند  و دیگر نیازی به صبر کردن برای یک سال نیست .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند