چکیده کاشت مو


در این بخش سعی داریم چکیده ای از مطالب کاشت مو را برای شما گردآوری کرده و به سمع و نظر شما برسانیم با ما همراه باشید

کاشت مو

به هر نوع فرآیندی که طی آن گرفت ها را از ناحیه دهنده که در پشت سر فرد می باشد (بانک مو) برداشت کرده و در نواحی جلوی سر که خالی از مو می باشد کاشت می کنند را کاشت مو می گویند از انواع کاشت مو می توان به کاشت موی سر ، کاشت ریش ، کاشت ابرو و کاشت مژه اشاره کرد

کاشت موی سر ، کاشت مو سر

اولین یا به عبارتی دیگر پایه کاشت مو ، کاشت موی سر بوده که 98% از بیمارانی که به ریزش مو مبتلا هستند صرفا هدفشان کاشت مو در ناحیه جلوی سر تا وسط آن است شایا ذکر است که  آقایان بیشترین متقاضی کاشت مو سر هستند.

کاشت ابرو

ابرو یکی از رکن های اساسی زیبایی می باشد که ریزش آن بسیار اذیت کننده است در حال حاضر قوی ترین و به روز ترین روش کاشت ابرو کاشت ابرو به روش SUT بوده است که با متد جدید از موهای بغل سر به دلیل شباهت با موهای ابرو استفاده میکنند.

کاشت ریش و سبیل

برای آقایان بعد از کاشت موی سر بالطبع کاشت ریش و سبیل مهم تر است یکی از مواردی که در کاشت ریش و سبیل باید رعایت کرد طراحی آناتومی خط رویش آن می باشد که در کاشت ریش و سبیل به روش SUT بیش از پیش به آن توجه شده است.

کاشت مژه

حساس ترین مرحله در دنیای کاشت مو ، کاشت مژه می باشد که به دلیل اینکه مژه مستقیما با چشم ددر ارتباط می باشد طبیعتا نمیتوان با دست کاره کاشت را انجام داد بدین ترتیب می توان گفت که ایمن ترین  راه کاشت مژه به روش SUT است.

کاشت مو به روش SUT

در این روش تا 14000 تار موی واقعی ، زنده و قابل رشد را در یک جلسه بدون جراحی ، درد و خونریزی را با دستگاه اتوماتیک که دقت آن چندین برابر انسان م باشد را کاشت کرده و از دیگر مزیت های آن بدون عوارض جانبی و دوران نقاهت می باشد.

کاشت موی مصنوعی

کاشت موی مصنوعی از دیگر روش هایی است که  نظر متقاضیان زیادی ، علی الخصوص افرادی که بانک موی خوبی را ندارد را جلب کرده از مزایای این نوع کاشت مو میتوان به نامحدود بودن تراکم و تعداد تار مو اشاره کرد و این که در حال حاضر در مرکز کاشت موی رنسانس بصورت جدی این روش دنبال می شود.

کاشت موی اتوماتیک

از مشکلات متعدد و تخریب پذیر در کاشت مو به روش های سنتی FIT و FUT دستی بودن آن و انجام شدن آن توسط تکنسین می باشد زیرا نتیجه  این نوع کاشت مو 96% آسیب پذیر و منفی بوده اما کاشت موی اتوماتیک با دقت فراوان امروزه جایگزین روش های قدیمی شده از معروف ترین و بهترین نوع آن کاشت مو به روش SUT می باشد.

بهترین کلینیک کاشت مو

در نظر داشته باشید که برای انتخاب کلینیک کاشت مو و بهترین آن ها باید معیار هایی را سنجید در ابتدا باید کلینیک مربوطه دارای مجوز رسمی باشد مورد دوم ویزیت و مشاوره دقیق با صداقت کامل را باید در نظر گرفت و مورد آخر انجام عمل کاشت مو در فضای کاملا استریل و استاندارد طبق تحقیقات بهترین کلینیک کاشت مو مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت برآورد هزینه و نوبت دهی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده  و یا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید
شایان ذکر است جهت مشاوره با شماره 09122115442 از طریق تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید و همچنین می توانید عکس از اطراف موهای خود ارسال فرمایید