همه چیز در مورد لیفت نخ


لیفت نخ روشی است برای زیبا سازی چهره و ظاهر .از این روش در زیبایی صورت ، گونه ، بینی استفاده میشود . این روش  بدون احتیاج به عمل جراحی انجام میشود و روشی بدون درد و خونریزی است .لیفت نخ ، در دنیا مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است و به دلیل بدون ضرر بودن آن ، روشی کاربردی و کار آمد شناخته شده است .در این روش با استفاده از نخ های مخصوص که مناسب با ساختار بدن هستند و در بدن جذب میشوند ، به درمان نواحی مخصوص بدن میپردازند .

نخ های لیفت چیست؟

نخ ، مخصوص لیفت به دو صورت است . 
نخ معلق و صاف :  استفاده از این نخ نیازمند  استخوانی ثابت است که نخ بر آن وصل شود و استخوان آن را حمل کند .
گره دار و دندانه دار : این نخ نیازی به کمک استخوان ندارد  و از طریق گرهای خود بر پوست گیر میکند .
استفاده از این نخ ها  بستگی به محل درمان دارد که کدام قسمت از بدن مورد درمان قرار گرفته باشد .از این نخ ها برای ارتدنسی و عمل های جراحی استفاده میشود  و نخ هایی کاملا جذبی هستند و هیچگونه ضرری به بدن نمیرسانند .

لیفت نخ صورت

برای شل شدگی و پیری پوست بهترین روش شناخته شده روش لیفت نخ می باشد  .لیفت نخ روشی است برای جوان کردن و کاهش چین و چروک  ، در این روش ابتدا پوست را بی حسی موضعی می کنند و با کمک نخ ، پوست را به قسمت بالا می کشد.
خوشبختانه روشی است که بدون درد و هیچگونه برشی انجام میشود. با لیفت نخ در صورت ، پیری و شل شدگی پوست از بین میرود و چین و چروک از طریق کلاژن سازی درمان می شوند.
از این  روش در افتادگی ابرو ها، خط لبخند،افتادگی پوست صورت  وگردن ، داشتن  غبغب ، خط پیشانی و .... استفاده میشود.
و کاملا پر کاربرد  و پر مخاطب می باشد و دور از  عوارض شناخته شده است.

لیفت نخ گونه

لیفت نخ گونه ،  برای زیبا ساژی گونه و درمان شلی و افتادگی آن می باشد و برای سفت شدن گونه و بالا رفتن آن استفاده میشود.
در این روش از طریق ایجاد برشی کاملا جزئی  در تمپورال سر ، نخ های مخصوص را در زیر پوست می کارند و این نخ ها با بالا کشیدن بافت صورت شلی گونه را از بین میبرند .نخ ها شروع به کلاژن سازی میکنند و در نهایت گونه را سفت کرده و زیبایی صورت بسیار می افزایند .لیفت نخ گونه  انجامی سریع ، درمانی سریع و زیبایی منحصر به فردی برای افراد در پی دارد  و افراد بدون بی هوشی و جراحی ،صاحب گونه هایی زیبا در چهره خود خواهند شد.

لیفت نخ بینی

خوشبختانه با به وجود آمدن لیفت بینی با نخ دیگر  مشکل بینی و عمل های سنگین آن حل شد 
از طریق لیفت نخ  ، دیگر نیازی به عمل جراحی سنگین و بی هوشی افراد و ضرر های ناشی از آن نیست  و دیگر افراد ترس از عمل های سخت و مراقب های طولانی و دشوار بعد عمل بینی  را ندارند.
با لیفت نخ بدون نیاز به عمل های جراحی بینی زیبا خواهد شد و نقص های های ظاهری آن از بین خواهد رفت.
از این طریق پرهای بزرگ بینی کوچک میشوند و قوز های بزرگ یا کوچک بینی از بین می روند و همچنین نوک بینی به سمت بالا می رود . این یک روش بدون درد و خونریزی برای افراد است که از طریق استفاده از نخ های پلی دی اکسانون به زیبایی بینی میپردازد . خوشبختانه این روش هیچ گونه عوارضی برای بینی و خود فرد ندارد .
و نخ ها بدون پس زدگی در بدن جذب میوشند به همین منظور روشی کاملا طبیعی است  و زیبایی بینی را به صورت طبیعی نشان میدهد . در حال حاظر پر طرفدار ترین روش برای زیبایی بینی در دنیا به شمار میرود .و با لیفت نخ ، دیگر کسی نگران بد فرمی بینی خود  نمی باشد .

هزینه لیفت نخ 

هزینه لیفت نخ بستگی به نوع استفاده آن دارد که در کدام قسمت بدن انجام شود و هرکدام قیمت مخصوص خود را دارند .اما نکته ایی که وجود دارد این است هزینه لیفت نخ در گونه ، صورت و هزینه لیفت بینی با نخ   نسبت به روش های مشابه خودشان ، هزینه ایی کاملا کمتر و مناسب تری دارند ، در صورتی که مزایای این روش از روش های مشابه خودشان کاملا بیشتر و کارآمد تر هستند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت با نخ با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند