همه چیز درباره درمان بزرگی شکم با لیزر لیپولیز و جراحی پروتز سینه و تزریق چربی

 یکی از بزرگترین بررسی‌هایی تا به حال بررسی خطرات چاقی شکمی انجام شده است، بیانگر آن است که مردان و زنان دارای بزرگترین دور کمر هستند در مقایسه با آنهایی که کوچکترین شکم را داشتند، یک دهه کمتر عمر می‌کردند.

 

 شگفت‌انگیزتر اینکه هر چه دور کمر افراد بیشتر می‌شد، خطر مرگ حتی برای افرادی که وزن آنها بر اساس ضریب توده بدنی (BMI) "طبیعی" به حساب می‌آمد، بیشتر می‌شد.


سرپرست تیم پژوهش اریک جاکوبز، از جامعه سرطان آمریکا، که هزینه این تحقیق را فراهم کرد:‌ "حتی اگر شما اضافه وزن قابل‌توجهی نداشته باشید،‌ اگر متوجه افزایش اندازه دور کمرتان شوید،‌ این نشانه مهمی به حساب می‌آید."لیزر لیپولیز یک روش جراحی کم تهاجمی است که باعث تخریب سلول های چربی شده و از طریق ایجاد گرما باعث تحریک اثر سفت کننده روی پوست می شود.

 

ابتدا پزشک محلول حاوی بی حس کننده و آدرنالین (محلول توموسنت) را به نواحی مورد نظر بدن تزریق می کند، سپس تحت بی حسی موضعی یک سوراخ کوچک در پوست ایجاد کرده و از طریق آن یک میکروکانولا که قطر تقریبی آن 1 تا 2 میلی متر و حاوی فیبر نوری است را داخل پوست می کند.

 

سپس با انجام حرکات رفت و برگشت ملایم کانولا، انرژی لیزر به سلول های چربی منتقل شده و باعث پاره شدن سلول های چربی و تخلیه آسان آنها توسط فرآیندهای متابولیسمی طبیعی خود بدن یا بعد از اتمام لیزر، از طریق ساکشن می شود.

 

همچنین انرژی لیزر روی لایه دوم پوست اثر کرده و باعث جمع و سفت شدن پوست می شود. تماس لیزر باعث بسته شدن فوری عروق خونی کوچک شده، در نتیجه در مقایسه با لیپوساکشن معمولی خونریزی، ورم و کبودی کمتر و دوره بهبودی سریع تر و دوره نقاهت کوتاه تر می شود.


 بزرگی شکم,روش های کوچک کردن شکم

 

بزرگی شکم به دلیل تجمع چربی در زیر پوست توسط لیزر لیپولیز
بزرگی شکم به دنبال حاملگی توسط جراحی کوچک کردن
بزرگی شکم به دلیل تجمع چربی در داخل حفره شکم توسط رزیم و ورزش