نکاتی درباره ی پیوند مو

هر انسانی زیبایی را دوست دارد و در هر انسانی  روحیه ی کمال طلبی و زیبایی وجود دارد  بنابراین افراد به دنبال پوشش نقایص خود برای زیبا دیده تر شدن هستند تا از این طریق اعتماد به نفس دریافت کرده و حضور پور شور تری را در جامعه داشته باشند ، یکی از عوامل دخیل در زیبایی ،مو می باشد . مو  میتواند آراستگی و زیبایی منحصر به فردی را به افراد ببخشاید  اما افرادی هستند که به دلایل کاملا متفاوت و متغیر مانند  ارثی بودن و یا بیماری های خاص دچار ریزش موی شدید میگردند که این اتفاق زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار میدهد .

حال ما در این مقاله به معرفی یک درمان عالی برای این مشکل میپردازیم که از آن به نام پیوند مو نام میبرند ، پس در ادامه این   مطلب با ما همراه باشید .

پیوند مو 

 نام این درمان را قطعا شما نیز بسیار شنیده اید و متوجه شده اید که چه مقدار  مورد توجه و رضایت افراد قرار گرفته است . 
پیوند مو  تنها روش درمانی موجود در دنیا می باشد که به رشد طبیعی موها به صورت دائمی منجر خواهد شد و از این رو  آرزوی قلبی بسیاری از افراد را بر آورده کرده است ، پیوند موی طبیعی بدون نیاز به جراحی می باشد یعنی  بدون بخیه و برش و زخم قادر است  فولیکول های طبیعی خود شکل را بر سطح سر او بکارد بدون اینکه نیازی به بی هوشی فرد باشد .
کاشت مو روشی معتبر و استاندارد در دنیا می باشد که تاکنون تکنیک های متفاوتی را برای نحوه درمان به خود اختصاص داده است .

روش درمان پیوند مو چگونه است ؟ 

ابتدا متقاضیان کاشت مو  یک کلینیک کاشت مو در سعادت آباد استاندارد و معتبر را باید برای انجام درمان خود انتخاب کنند که متخصصی ماهر ، نامی و  مجرب در آن فعالیت داشته باشد .
 سپس با رجوع به کلینیک  افراد وارد جلسه مشاوره  خواهند شد که در آن مورد معاینه توسط متخصص خود قرار خواهند گرفت ، متخصص مقدار ریزش را معاینه  میکند و با توجه به آن در می یابد که فرد به چه روشی برای پیوند مو احتیاج دارد ، سپس متخصص به محاسبه مقدار مورد نیاز برداشت مو و کاشت فولیکول ها میپردازد

همچنین با معاینه جنس موها در میابد که بانک مو فرد برای برداشت قوی تر و مستحکم تر خواهند بود و آن نقطه را برای برداشت انتخاب می نماید ، در این جلسه کلیه درمان برای مراجع توضیح داده میشود و خود مراجع نیز موظف است تا کلیه بیماری ها و دارو های مصرفی خود را به متخصص ارائه دهد تا مشکلی را در ادامه درمان دچار نشود  .
پس از گذراندن جلسه مشاوره ، جلسه درمان مورد اجرا قرار میگیرد که در این جلسه جریان درمان با توجه به برنامه ریزی ها و طراحی در جلسه مشاوره اجرا میگردد .

ابزار درمان پیوند مو چیست ؟ 

پیوند مو و یا همان کاشت مو برای درمان احتیاج به فولیکول موی خود فرد دارد ،  به همین منظور روشی غیر تهاجم شناخته شده است چرا که بدن از طریق فولیکول موی خود فرد هیچ واکنش غیر طبیعی و آلرژیکی را از خود نشان نمی دهد و نتیجه ی طبیعی و رشد مجدد موها به همراه دارد .

بنابراین فولیکول مو بخش اصلی در این درمان می باشد ، در گذشته و در روش های اولیه کاشت مو امکان درمان برای افراد کاملا بی مو فراهم نبود چرا که این افراد دارای فولیکول مو نبودند اما در روش جدید کاشت مو میتوان از موهای نقاط دیگر بدن برای درمان استفاده کرد اما با این حال باز هم بهترین کاندیدای برداشت مو ، موهای پشت گوش و پشت سر افراد می باشد که در تکنیک های مختلف پیوند مو از آن استفاده میشود  و سپس فولیکول های جدا شده با توجه به روش منتخب بر سر  سطح فرد کاشته خواهند شد .

 نحوه درمان و اجرای  پیوند مو چگونه است ؟ 

وقتی که شما وارد جلسه اجرا میشوید ابتدا ناحیه ی برداشت موی  شما  مورد بی حسی موضعی قرار میگردد تا شما دردی را از برداشت موها احساس نکنید  ،  نکته ایی که در اینجا وجود دارد نحوه برداشت موها می باشد همانطور که گفته شد پیوند مو تکنیک های مختلفی را به خود اختصاص داده است که این تکنیک ها در مدل برداشت و مدل کاشت فولیکول با توجه به دستگاهای مخصوص خود متفاوت می باشند

برای مثال : در  روش های اولیه کاشت مو  برداشت مو ها به صورت برش دادن بخشی از پوست سر بود که متاستفانه  بر جای ماندن اسکار را به همراه داشت و یا اینکه برداشت به صورتی نواری انجام مگیرفت و موجب غیر طبیعی نشان دادن ظاهر فرد می گشت اما در روش نوین کاشت مو که مورد توصیه کلینیک کاشت مو در غرب تهران می باشد  برداشت موها را به صورت تصادفی انجام میدهد و نقصی را در ظاهر به وجود نخواهد آورد  چرا که این برداشت با دستگاهایی پر از  سوزن های ریز انجام میگیرد و زخمی را بر سر ایجاد نمی نماید .

پس از برداشت موها نیز  ، متخصص سطح سر خالی از موی فرد را بی حسی موضعی می نماید و سپس با جدید ترین دستگاه کاشت مو به صورت ایجاد سوراخ دو میلی متری فولیکول ها را بر آن قسمت میکارد و درمان در همان روز پایان می پذیرد  اما در روش های اولیه ما شاهد یک روز درمان نخواهیم بود و نیاز به تکرار جلسات می باشد  در صورتی که برداشت موها کمتر بوده ، امکان آسیب به فولیکول ها وجود دارد و  به همین منظور تراکم کمی برای کاشت مو وجود دارد و موجب کم پشتی موها خواهد بود .

بهترین تکنیک پیوند مو

امکان برداشت مو در روش نوین کاشت مو زیاد بوده که فولیکول های زیادی را به همراه دارد و با کاشت آن ها بر سر شاهد تراکم 3 برابر بالاتر از روش های دیگر خواهیم بود که پر پشتی زیبای موها را رقم میزند و زیبایی منحصر به فردی را به افراد می دهد .
همچنین در این روش متخصص  طراحی خط کاشت مو را انجام میدهد که ظاهر طبیعی تری را نسبت به سایر روش ها برای جلوی موها دارد  ، این  روش نیاز به دوران نقاهت کمتری نسبت به سایر روش ها دارد و موها در زمان کمتری بری رشد کردن نیاز دارند و نتایج زودتر قابل رویت می باشد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برآورد هزینه با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید