میکرو آبریژن و مزایای میکرودرم آبریژن کدام است؟


روش میکرو ابریژن یا میکرو درم به این صورت انجام میشود که کل سطح پوست توسط دستگاه با فشار در معرض ماده معدنی پودر اکسید آلومینیوم قرار گرفته و کریستال های بسیار ریز این پودر سطح پوست را میساید ومیتراشد که بافت و سلولهای مرده پوست را از بین برده و بازسازی مجدد میکند.این کار هم باعث تحریک کلاژن سازی پوست میشود و هم فیبرو پلاست هارا تحریک میکند و علاوه بر ان مقاومت پوستی را کم و پایین اورده و تاثیر داره ا بر سطح پوست موثرتر میکند.  

کاربرد میکرودرم آبریژن چیست؟

درمان لکه های حاملگی و ترکهای پوست در زمان حاملگی یا چاقی و بلوغ 
    درمان اسکارهای حاصل از آکنه 
کوچک نمودن منافذ پوستی :
بهبودی اسکارها  
از بین بردن کومدونهای سر سیاه و سرسفید و تمیز شدن پوست وشادابی پوست .


مزایای میکرودرم آبریژن

رفع چین و چروک های پوستی
روشن کننده پوست 
پاکسازی از جای جوش
رفع لک ها،کک و مک،ورنکدانه های ناهموار و بافت پوستی....
بستن منافذ باز و بزرگ پوستی
کلاژن و جوانسازی پوست

عوارض جانبی میکرودرم آبریژن

پس از میکرودرم ابریژن، ممکن است پوست به رنگ صورتی یا قرمز متمایل شده و یا کمی متورم شود. این عوارض معمولاً ظرف یک روز از بین می‌روند. در برخی موارد پوست ممکن است دچار کبودی، سوختگی، سوزش و یا بسیار حساس به نور خورشید شود. این عوارض بدون نیز به درمان برطرف می‌شوند.

در صورتی که پوست مستعد ابتلا به لکه‌های تیره باشد، پس از برطرف شدن جوش یا بهبود زخم‌های پوست خطر ایجاد لکه‌های تیره‌ی بیشتر افزایش می‌یابد. در صورتی که میکرودرم ابریژن توسط پزشک انجام شود خطرات به حداقل می‌رسند.

در کلینیک رنسانس علاوه بر لیزر موهای زائد و میکرواسکالپ روش میکرودرم آبریژن هم  با استفاده از ابزار و محصولات درجه 1 استاندارد به منظور بازگرداندن دوباره جوانی و درخشش طبیعی پوست شما انجام می شود .
میکرودرم آبریژن بدون جراحی، درد است و به بسیار مفید و موثر می باشد. کلینیک تخصصی پوست و مو رنسانس با استفاده از آخرین و مدرنترین تجهیزات این روش را به عنوان یکی از موثرترین روشها به شما ارائه می کند

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02188809003 تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند