معایب کاشت مو

همانطور که میدانید ، کاشت مو بهترین روش برای درمان ریزش مو و خالی شدن موها می باشد و رشد مو را در بر دارد که زیبایی منحصر به فرد و دائمی را به افراد هدیه می دهد ، اما سوالی که برای متقاضیان به وجود می آید و نسبت به آن جویا هستند این  می باشد که معایب کاشت مو چه می باشد ؟ 

اصولا هر فردی برای شروع هر کاری کلیه جنبه های آن را در نظر میگیرد و متقاضیان نیز حق دارند که نسبت به عواقب روش انتخابی خود دانا باشند .
حال در این مقاله به شفاف سازی این موضوع میپردازیم تا  کمک رسانی را در انتخاب افراد انجام دهیم . با ما همراه باشید .

معایب کاشت مو 

اگر بخواهیم به شرح این موضوع بپردازیم ، ابتدا بهتر است به توضیح مختصری راجب به این روش بپردازیم .
همانطور که مطلع هستید کاشت مو درمانی دائمی و قطعی و از همه مهم تر طبیعی برای ریزش مو و خالی بودن نقاط سر افراد می باشد که انجام آن از طریق کاشت فولیکول های موی خود شخص انجام میگیرد ، اما معایب  کاشت مو  در بحث کلیه درمان آن صدق نمیگردد زیرا کاشت مو روشی بدون نیاز به جراحی و بی حسی می باشد و درد و خونریزی در آن راه ندارد که در نقطه شروع درمان ما معایب و خطری را حس نخواهیم کرد ، در ادامه به جزئیات بیشتر آن میپردازیم .

معایب کاشت مو چگونه است ؟ 

کاشت مو برای درمان خود نیاز به کلینیک کاشت مو دارد ، و افراد موظف می باشند برای انجام کاشت موی خود کلینیکی معتبر را انتخاب نمایند ، کلینیک باید استاندارد و دارای کلیه ی تاییدیه های لازم باشد تا اینگونه درمانی معتبر و استاندارد شده را کسب نمایند و از معایب و آسیب های حین اجرا در امان باشند ، روش کاشت مو روشی معتبر در تمام دنیا است  که  دارای تاییدیه های fda آمریکا نیز می باشد و از آن به عنوان روشی معتبر یاد می کنند .

معایب کاشت مو را نام ببرید ؟ 

کاشت مو برای درمان خود از بی حسی موضعی استفاده میکند بنابراین نه فرد دردی را در درمان احساس میکند و نه از معایب بی هوشی و عواقب بد آن برخوردار میشود . کاشت مو روشی است که از فولیکول های موی خود فرد برای کاشتن موها استفاده میکند بنابراین هیچگونه  دخالت های تهاجمی در این درمان نخواهد بود و خود فولیکول موی خود شخص هیچگونه آسیب و آلرژی را نیز به همراه ندارد زیرا بدن آن را هیچگاه بیگانه خطاب نکرده و با آن سازگار می باشد . بنابراین معایب را در این قسمت نیز شاهد نخواهیم بود .

معایب کاشت مو در روش های مختلف 

 به طور کلی نمیتوان گفت که معایب کاشت مو وجود دارد زیرا کلیه اجرا و نوع درمان آن استاندارد می باشد ، اما  کاشت مو در روش های اول نقص هایی را در خود دارد که با پیشرفت علم و تخصصی تر شدن روش های نوین کلیه نقص های آن نیز از میان برداشته شد .
 در روش های نخست کاشت مو ، امکان برداشت موها تنها از پشت گوش و پشت سر امکان پذیر بود که در همان مناطق نیز امکان برداشت زیاد موها میسر نمیگشت زیرا برداشت موها در روش های اول کاشت مو به صورت نواری بود که با برداشت زیاد موها  امکان طاسی همان منطقه نیز وجود داشت و اینکه با برداشت نواری ظاهری غیر طبیعی را برای افراد به جا میگذاشت ، همچنین در اولین روش های کاشت مو  امکان وجود خط اسکار نیز وجود داشت  که موجب طبیعی جلوه نکردن ظاهر میشد همچنین  با برداشت کمتر موها امکان کاشت مو ها نیز محدود بود بنابراین  نتیجه  موها پر پشت و پر تراکم نمیشدند همچنین نتایج در ان روش ها غیر قابل پیشبینی بوده و درمان نیاز به تکار جلسات داشت و نتجه گیری در 12 ماه قابل رویت بود . و همین موارد را میتوان جزء معایب این روش خواند .
اما پیشرفت علم سبب پیشرفت روش کاشت مو نیز شد ، در روش های نوین کاشت  مو به طور کلی ، کلیه ی  نقص های کاشت مو برداشته شد و کاشت مو به تکامل خود رسید  و نتایج را برای عزیزان  بهتر و دلپذیر تر کرد .

معایب کاشت مو در روش های نوین 

روش های  نوین کاشت مو به علت پیشرفته بودن خود تنها در کلینیک های صد در صد استاندارد و زیر نظر متخصصین ماهر مورد استفاده قرار خواهند گرفت و برای اجرای خود نیاز به جلسه مشاوره در جهت برسی شرایط افراد و برنامه ریزی درمان طبق شرایط ان ها می باشد .
کاشت مو در روش های کنونی امکان برداشت مو را برای  افراد از دیگر نقاط بدن  نیز امکان پذیر کرده و میتوان  فولیکول های قوی نقاط مختف بدن را برای کاشت مو برداشت نمود  اینگونه امکان درمان و استفاده از کاشت مو برای عزیزان کاملا طاس نیز میسر می باشد و آن ها نیز میتوانند رشد طبیعی موهای خود را با داشتن  ظاهری زیبا تجربه نمایند  که این شرایط را میتوان فواید مهم این روش نامید .

در این روش ها امکان برداشت موها سه برابر روش های دیگر وجود دارد که از طریق این روش ها برداشت طبیعی و غیر قابل  تشخیص انجام میگیرد و هیچگونه اسکاری را نیز به همراه ندارد  و پس از برداشت نیز با دقت ظرافت خیلی بیشتر جدا سازی فولیکول ها بدون آسیب انجام گرفته و بر محل خالی از مو کاشته خواهند شد که در این روش ها اجرا و کاشت مو تنها نیازمند یک جلسه برای درمان  بوده و وقت افراد را نیز برای درمان نخواهد گرفت ، طبیعی بودن در این روش ها تضمین شده می باشد و رشد و تراکم پر پشت موها را در بر دارد که ظاهر افراد را زیباتر و طبیعی تر می سازد ، همچنین دوران نقاهت و طول درمان این روش کوتاهتر بوده و موها در 4 ماهه اول رشد خود را نمایان کرده و تا 10 ماه  به رشد  و کیفیت عالی خود دستیابی پیدا خواهند کرد  ، بنابراین زیبایی ، طبیعی  و دائمی بودن موها را با این روش ساده میتوان تجربه کرد بنابراین معایب کاشت مو را در این روش ها احساس نخواهیم کرد .

 معایب کاشت مو چه می باشد ؟ 

با توجه به توضیحات داده شده ، به این نتیجه میرسیم که معایب کاشت مو را میتوان  به وجود خط اسکار در روش های اولیه ، عدم  توان برداشت زیاد موها و برداشت آن ها به صورت محدود ، تراکم موهای کم ، رعایت نکردن  نکات طراحی خط کاشت مو و جلوه ی مصنوعی آن  ، نتایج غیر قابل پیشبینی اشاره کرد .
که خوشبختانه با پیشرفت علم و وجود روش های جدید این مشکلات و معایب نیز برداشته شد و  شاهد نتایج طبیعی برای افراد خواهیم بود .

در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین تکنیک کاشت مو، روش SUT می باشد که بنیانگذار و تنها مجری این روش در ایران کلینیک رنسانس است، لذا از این رو شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید