مرکز کاشت مو رنسانس ( درمان ریزش مو )

 برای ریزش موهای شدید و همچنین طاسی های زیاد تنها راه درمان استفاده از روش معتبر کاشت مو می باشد که به رشد طبیعی موها منجر میگردند .

کاشت مو چیست؟

کاشت مو روشی مطمئن و همچنین دائمی می باشد که بدون نیاز به بی هوشی و بی حسی به درمان میپردازد و فرد هیچگونه دردی  را در درمان احساس نمیکنند .

 کاشت مو درمانی است  که نیاز به بانک مو قوی خود فرد دارد و کل درمان به این فاکتور وابسته خواهد بود .
درمان در این روش به این صورت است که از طریق بی حسی موضعی آغاز میگردد و فولیکول های قوی بانک مو از طریق روش کاشت مو جدا میگردند سپس بر نقاط خالی از موی سر از طریق سوراخ های جزئی کاشته میشوند و سپس بر روی سر پانسمانی برای جلوگیری از عفونت و آلودگی  به مدت 24 ساعت استفاده میشود .

 نتایج و رشد کاشت مو به صورت ضعیف و جزئی در 3 هفته اول قابل مشاهده میشود و رشد کمی از موها پیدا خواهد بود که موها پس از آن به مدت 2 الی 3 ماه در فاز ریزش و استراحت قرار میگیرند و پس از آن رشد پر تراکم خود را طی می نمایند
و نتیجه نهایی اصولا خود را در ماه 9 نشان میدهند که این زمان در افراد متغیر خواهد بود و برای برخی تا 11 ماه نیز ادمه خواهد داشت .

انواع روش های درمان کاشت موی طبیعی 

روش FIT که روش غیر جراحی است .
 روش FUT روش جراحی است .
 روش ترکیبی که روش ترکیب شده از دو روش بالا می باشد .

 روش کاشت مو FUT

 در این روش بی حسی موضعی بر ناحیه فولیکول موها اعمال میگردد سپس  بر ناحیه برشی به عرض دو سانتی میلی متر برداشت میشود که عرض جزئی نیز خواهد داشت سپس فولیکول ها از این ناحیه  برداشت میگردند و ناحیه برش داده شده  بخیه میگردند به طوری که رد بخیه و اسکار بر آن قرار نمیگیرد  سپس فولیکول های به دست آمده و استریل شده بر نقاط خالی از موی سر توسط سوراخ های سطحی و استاندارد کاشته میشوند .
به علت این که در این روش برش صورت میگیرد و بخیه انجام خواهد گرفت جزء روش جراحی به حساب میرود اما نیازی به بی حسی و بی هوشی کامل نمی باشد .

روش کاشت مو FIT

 برای اجرای این روش ابتدا باید موهای شخص کوتاه گردد ،  سپس بی حسی موضی بر ناحیه پشت سر و یا پشت گوش صورت گیرد ، برداشت نیز از طریق پانچ صورت میپذیرد که به صورت تصادفی و جداگانه برداشت میگردند این دستگاه پانچ نیز کاملا ظریف می باشد که آسیبی به سطح سر و فولیکول های دیگر وارد نمی کند .

پس از به دست آوردن فولیکول ها ، آن ها بر سطح خالی از موی سر کاشته خواهند شد که این کار نیاز به مهار بالایی داشته که توسط متخصصین حرفه ایی باید صورت بگیرد .

روش ترکیبی کاشت مو 

 روش ترکیبی FIT,FUT  یک روش عالی برای افرادی است که ریزش شدید را تجربه می کنند چرا که این روش تاثیر پدذیری بالایی با تراکمی بالا را به همراه دارد .
که این دو روش به صورت همزمان انجام میگیرند و تاثیر بسیار بالایی را بر نتیجه درمان خواهند گذاشت  چرا که تعداد برداشت فولیکول در این روش کاملا بالا میرود و سپس رشد تراکم بالایی را نیز به همراه خواهد داشت  و شاهد پر پشتی موها خواهیم بود .
پس از برداشت نیز موها بر ناحیه مشخص شده کاشته خواهند شد و  نتیجه درمان نیز زودتر  خود را نشان میدهند .

 سن مناسب کاشت مو 

 معمولا روش کاشت مو محدودیت خاصی را ندارد و افرادیکه  بانک موهای قوی ایی دارند میتوانند از این روش برای درمان خود استفاده نمایند ، توصیه ایی که میشود افراد زیر 25 سال از این روش استفاده نمایند چرا که ممکن است  ریزش موی فرد همچنان ادامه داشته باشد و درمان کاشت مو زود هنگام سبب ریزش موهای کاشته شده گردد .
بنابراین بهتر است  برای شروع درمان به مشاور جهت کاشت مو مراجعه نمایید تا مشخص شود سن مناسب کاشت مو هستید یا خیر .
به طور معمول بهترین سن جهت انجام کاشت مو 25 الی 30 سالگی می باشد که بهترین نتایج را برای افراد به همراه خواهند داشت .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایند تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند