قیمت دستگاه میکرو اسکالپ

 ریزش مو و یا ریزش ابرو ریش  یک مشکل رایج بین مردان و زنان در جوامع مختلف می باشد ، ریزش مو علت ، نوع و شدت متفاوتی را دارد که در هر فرد متفاوت بروز خواهد کرد ، بعضی ریزش ها شامل کم پشتی های شدید و خالی شدن مو و ریزش های مقطع ایی در سر میشوند که گاها شاهد ریزش ابرو در مردان و زنان و ریزش ریش در مردان می باشیم استفاده از روش میکرو اسکالپ یک انتخاب عالی برای درمان این مشکل ها  خواهد بود

این روش از  طریق سوزن های مخصوص دستگاه میکرو اسکالپ  هاشور هایی مانند تار مو در لا به لای تار موهای سر، ابرو و ریش   ایجاد میکند  که ظاهری مشابه با موهای طبیعی خواهد داشت و سبب پر تراکم نشان دادن موها و پوشش ریزش مو میگردد .
این روش عالی تنها در کلینیک های معتبر مورد اتفاده قرار میگیرد و رضایت افراد را به همراه دارد .
 در این مقاله به بررسی قیمت دستگاه میکرو اسکالپ به علت پرسش مداوم شما عزیزان میپردازیم با ما همراه باشید.

میکرو اسکالپ 

این روش درمانی در کلینیک های تخصصی انجام میگیرد و افراد باید از انجام این درمان در کلینیک های غیر استاندارد و یا آرایشگاهای زیبایی پرهیز کنند چرا که این روش نیازمند دستگاه مخصوص ، متخصص ماهر و با ظرافت ، تجهیزات عالی می باشد تا درمان عالی و طبیعی و پرتراکم جلوه کند و دوام بالایی را داشته باشد.

یکی از معتبر ترین کلینیک ها که به انجام میکرو اسکالپ به صورت تخصصی میپردازد و رضایت مشتریان را به همراه داشته کلینیک تخصصی رنسانس میباشد که دستگاه مخصوص میکرو اسکالپ یعنی میکروپیگمنتیش را به همراه داشته  و رنگ های طبیعی را برای درمان میپذیرد و قابلیت برگشت رنگ به مخزن در آن وجود ندارد.

به علت وجود این عوامل ایده آل است که نتایج درمانی در کلینیک رنسانس ، عالی و طبیعی می باشد اما در کلینیک های دیگر به علت  دستگاهای غیر معتبر و درجه دو استفاده از رنگ های غیر طبیعی و متخصصین غیر حرفه ایی شاهد درمانی طبیعی نبوده و ممکن است بروز عوارض را نیز در افراد به همراه داشته باشد .

 قیمت دستگاه میکرو اسکالپ چگونه است ؟

دستگاه میکرو اسکالپ که میکروپیگمنتیشن است هزینه بالایی را دارد به همین خاطر همه کلینیک ها قادر به استفاده از این روش برای درمان نیستند و در نتیجه نتایج غیر معقولی را برای مراجعین خود به همراه دارند اما در کلینیک رنسانس این دستگاه برای درمان استفاده میشود و نتایج عالی را برای مراجعین به همراه دارد.

به طور کلی میکرو اسکالپ روشی است که در آن مناطق خالی سر با استفاده از دستگاه  بخصوص میکرو اسکالپ و بوسیله سوزن های پزشکی بسیار ریز توسط پیگمنت های مخصوص یا همان رنگدانه های طبیعی پر می شود. در این روش  با توجه به اینکه مویی روی سر ، ابرو و ریش متقاضیان کاشته نمی شود بلکه از طریق ابزار پزشکی و مدرن رنگدانه های مخصوصی زیر پوست سر قرار میگیرند که ظاهری شبیه مو دارند  و از نظر ظاهری به پرپشت نشان داده شدن و حجیم به نظر رسیدن موها کمک بسیار زیادی می کنند .

هزینه میکرو اسکالپ 

هزینه این درمان با توجه به اینکه هزینه  دستگاه میکرو اسکالپ بالا می باشد نسبت به سایر روش های درمان ریزش مو مانند کاشت مو و پروتز مو کمتر می باشد ، اما نرخ مشخصی برای این روش وجود ندارد زیرا هزینه این درمان در کلینیک های مختلف متفاوت خواهد بود ، در کلینیک رنسانس نیز هزینه  روش میکرو اسکالپ بر اساس  نوع ریزش و مقدار درمان برای افراد می باشد که هزینه برای افراد متفاوت خواهد بود.

اما به طور کلی با توجه به وجود اینکه  قیمت  دستگاه میکرو اسکالپ   بالا می باشد ، کلینیک  رنسانس هزینه منصفانه ایی را برای مراجعین خود در نظر گرفته است که  سبب رضایت مراجعین شده است.