روش‌های رایج کاشت موی طبیعی

زمانی که ریزش و یا طاسی موها را تجربه میکنید به دنبال راه درمان دائمی برای مشکل خود خواهید بود همانطور که میدانید تنها روش طبیعی و دائمی در جهت درمان ریزش مو روش  کاشت مو می باشد که  دارای روش های متفاوتی می باشد .

 از روش های رایج کاشت موی طبیعی میتوان به  دو روش جدید و کاربردی FUT و FIT اشاره کرد که روش FUT به صورت جراحی و روش  FIT بدون نیاز به جراحی انجام میگیرند  این دو روش میتوانند یکدیگر را کامل نمایند و با تاثیرات خود تکامل یابند و نتایج فوق العاده ایی را  بر جای بگذارند

  در همین خصوص است که از ترکیب این دو روش برای تاثیر گذاری و بهتر نتیجه دیدن استفاده میشود و توصیه میشود که افرادی که ریزش و طاسی بیشتری دارند از ترکیب این روش استفاده نمایند که تعداد برداشت و کاشت موها از این طریق بیشتر می باشد .

بانک مو در کاشت مو

برای استفاده از روش کاشت موی طبیعی اصلی ترین فاکتور درمان بانک مو می باشد  و واژه ایی است که همیشه در کاشت مو به آن برخود خواهیم کرد  و اما بانک مو چیست ؟
 بانک مو به موهای قسمت پشت گوش و پشت سر میگویند  از برداشت فولیکول موهای این قسمت برای انجام کاشت مو استفاده میشود  هر فردی فولیکول مخصوص به خود را دارد و فولیکول آن برای کاشت مو انجام میگردد و نمیتوان از فولیکول فردی برای فرد دیگری استفاده کرد

فولیکول موهای ناحیه بانک موی سر به علت استقامت بالا استفاده میشوند چرا که ریزش در این نواحی اتفاق نمی افتد و یک پیشنهاد عالی برای درمان کاشت مو می باشند تا نتایج دائمی را بر جای بگذارند  .

 برداشت فولیکول موها  از طریق روش fut با برش باریکی از ناحیه بانک مو برداشت خواهد شد که این برش ایجاد شده با فشار بخیه میشوند تا ردی از بخیه برجای نماند چرا که با وجود تجهیزات جدی و مدرن  جای بخیه و اسکار باقی نمی اند و برداشت توسط میکروسکوپ برداشت میگردد .

 برداشت  در روش غیر جراحی FIT

 در کاشت مو FIT   برداشت فولیکول موها توسط پانچ صورت میگیرد  و رد کمی از سوراخ بر سر باقی می ماند که نیازی به بخیه نداشته و در زمان کوتاهی تا مدت یک هفته از بین میرود .
گرافت  در آن روش ضعیف و ظریف می باشند و برداشت و کاشت آن ها نیاز به مهارت و دقت بسیار بالایی دارد که تنها توسط متخصصین ماهر قابل انجام می باشد .

 کاشت مو در روش ترکیبی 

 کاشت مو در FIT , FUT یکسان می باشد و هر دوی این روش ها فولیکول را بر سوراخ دو میلی متری میکارند . برای روش   تکمیلی نیز ابتدا خطر کاشت مو طراحی شده و اعمال میگردد و سپس از طریق کاشت موFUT موها در این نواحی تا نواحی اول سر کاشته میشوند 

کلیه این مراحل از طریق بی حسی موضی انجام میگیرند تا فرد دردی را در درمان احساس ننماید در روش تکمیل میزان کاشت فویکول ها بیشتر بوده و پر پشتی را برای موها به همراه دارد و برای افرادیکه ریزش شدید دارند مناسب می باشند .

 نکاتی در خصوص تاثیر گرافت ها بر کاشت مو

 گرافت های به دست  آمده باید ظریف باشند و به خوبی جدا شوند تا زمان جراحی و جای گذاری در شیشه های مخصوص پر شده از سرم جای گذاری گردند تا مرطوب و سالم باقی بمانند .
طول شکاف ها در جهت کاشت فولیکول مو اید متناسب با سایز فولیکول ها باشند و کوچک تر بودن و یا بزرگتر بودن آن ها نتایج خوبی به همراه نخواهند داشت .

عمق شکاف ها نباید بسیار زیاد باشد و شکاف ها به طوری قرار گیرند که پر پشتی بیشتری را به همراه داشته باشند.
برای برش زدن باید از  سوزن نازک و تیز استفاده گردد تا آسیبی را بر پوست وارد ننماید .
 برای پر پشت تر نشان دادن موها میتوان ازترکیب دو روش در روز های مختلف را استفاده کرد تا برداشت بیشتر و کاشت بیشتری در اختیار باشد همچنین عزیزان میتوانند با روش لیزرتراپی مو ، مزو تراپی مو و پی آر پی مو  به تحریک موهای کاشته شده و رشد بیشتر آن ها را شاهد باشند .

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره تکمیلی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما بتوانند شما را راهنمایی کنند