رهنمودهایی در مورد کاشت مو

بعد از انجام کاشت مو که معمولا 3 الی 4 ساعت طول می کشد، و با برطرف شدن بی حسی، ممکن است فرد کمی احساس درد کند. اگر کاشت مو به روش های سنتی انجام شده باشد ممکن است کمی پوست سرتان دچار تورم و قرمزی شود که معمولا پس از چند روز برطرف می شود البته در روشهای جدیدی مثل FUE  و SUT  که اکنون به طور انحصاری در مرکز تخصصی موی رنسانس نیز با درصد بالایی از موفقیت انجام می شود، دیگر چنین مسائلی رخ نمی دهد و فرد متقاضی کاشت حتی دوران نقاهتی را هم تجربه نمی کند.

آنچه مهم است این مساله است که تا چند هفته پس از کاشت؛ موهای کاشت شده به یکباره می ریزد که نباید نگران شد چون این امر یک واکنش طبیعی به کاشت مو است. و پس از چند وقت، موهای جدید شروع به جوانه زدن می کند و سپس رشد طبیعی خود را طی می کند.

پس از کاشت نکته ای که مهم است و باید رعایت شود، نحوه شستن موها است که پزشکان توصیه می کنند تا چند روز اول از گرفتن سر زیر دوش خوداری شود چون ممکن است بعلت اسیب زدن به موهای کاشت شده فرایند کاشت ناقص بماند. همچنین موهای کاشت شده باید تمیز نگه داشته شود و در معرض آلودگی نباشد.
پزشکان توصیه می کنند در شبهای اول بعد ازکاشت، متکای بلند زیر سر بگذارید تا به موهای کاشت شده اسیبی نرسد . همچنین تا چند روز نباید روی موهای کاشت شده دست کشید چون ممکن است قبل از موعد مقرر بریزد و شانس درآمدن موهای جدید کم شود.

کاشت مو به روش نوین SUT:

برای کاشت مو از روشهای زیادی استفاده می شود که یکی از انها روش SUT است و جزو روشهای جدید محسوب می شود . در این روش نیز مانند روش FUE از واحدهای فولیکولی گرفتها را استخراج می کنند و پس از فریز کردن انها توسط تیم پزشکی برای اجتناب از اسیب رساندن به گرفتها و استفاده حداکثری از انها، گرفتها را در ناحیه مورد نظر و با توجه به رعایت اصول زیبایی شناختی می کارند.

جالب است بدانید در این روش هیچ گونه جای زخم و جراحتی بر سر فرد بجا نمی ماند و نیازی به بخیه زدن و یا دوران نقاهت  وجود ندارد. همچنین باتوجه به حجم حداکثری گرفتهای قابل استفاده ، تراکم بالایی مشاهده می شود.

روش نوین SUT مزایا و قابلیت های بسیاری دارد که اگر تمایل دارید در این خصوص و مزایای این روش اطلاعات بیشتری داشته باشید پیشنهاد می کنیم ابتدا نمونه کاشت های شده به روش SUT  را در گالری سایت مرکز تخصصی موی رنسانس مشاهده کنید و سپس درمورد روش انتخابی خود تصمصم گیری کنید همچنین چهت مشاوره حضوری می توانید با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره 09122115442 از طریق تلگرام ارسال کنید