رنسانس ( گالری تصاویر کاشت موی طبیعی برای آقایان)

همه افراد میدانند که بهترین درمان برای ریزش شدید موها روش کاشت مو می باشد که بدون نیاز به جراحی و خونریزی میتواند منجر به  رشد طبیعی موهای سر افراد گردد و تنها روش موجود در دنیا می باشد که میتواند منجر به  این اتفاق بزرگ در چهره و اعتماد به نفس افراد گردد .

کاشت مو 

کاشت مو بهترین و تنها روش برای رشد طبیعی موها می باشد که از طریق پیوند فولیکول مو بر سطح خالی درمان خود را انجام میدهد .

 کاشت مو برای درمان ، نیاز به بی حسی موضعی دارد و برداشت  موها و کاشت آن ها به صورت های مختلف انجام میگردد چرا که این درمان روش های متفاوت را شامل میشود که در نوع برداشت مو و کاشت فولیکول ها با یکدیگر در تمایز می باشند و هر کدام نتایج متفاوتی را به خود اختصاص داده اند .

انواع روش های کاشت مو 

کاشت مو به روش FIT

در کاشت مو به روش FIT ، برداشت موها از پشت سر انجام میگیرد که به صورت محدود با دستگاه مخصوص پانچ برداشت میگردد و پس از آن فولیکول ها از تار های برداشته شده جدا میشوند و سپس بر نقاط خالی از موی سر افراد کاشته میشوند ، این روش رشد پر تراکم موها را نمیتواند در نتیجه ی خود داشته باشد  چرا که برداشت موها در آن  محدود بوده است .

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT نیز مانند روش های دیگر کاشت مو از طریق بی حسی موضعی درمان را آغازمی نماید . برداشت در این روش به صورت برشی  نواری بر پشت سر می باشد که فولیکول ها را از آن استخراج می نمایند  و سپس آن ها را بر مناطق مورد نیاز و مشخص شده پیوند می دهند . تعداد برداشت و کاشت مو در این روش پر تراکم و زیاد نمی باشد و معمولا در چند جلسه اتفاق می افتد  و نکته ی قابل توجه برای این روش امکان وجود خط اسکار بر روی سر مراجعین به  علت برش سر می باشد .


 کاشت مو به روش SUT

کاشت مو SUT اخرین روش ارائه شده از کاشت مو می باشد که توانسته است کلیه نواقص روش های دیگر را در خود برطرف سازد  و به صورت  روشی تکامل یافته  ظهور پیدا کند .
این روش نیز از طریق بی حسی موضعی عدم درد را در افراد کنترل میکند و سپس برداشت مو ها از موهای شت سر و یا پشت گوش افراد  به صورت تصادفی با میزان از پیش تعیین شده به واسطه سوزن های ریز این روش  برداشت میشوند و سپس مورد استخراج فولیکول ها قرار میگیرند و بعد از آن کاشت فولیکول ها با استفاده از سوزن های ریز بر سطح سر افراد انجام میگردد .
خط رویش ، خط کاشت مو در این روش کاملا طبیعی می باشد چرا که برداشت و کاشت مو ها به صورت تضادفی اتفاق می افتند و اینگونه جلوه طبیعی تری را به همراه خود خواهند داشت .

گالری تصاویر کاشت موی طبیعی برای آقایان 

با تفاسیر بالا تا حدودی با روش های کاشت مو آشنا شدیم و افراد میوانند با توجه به شرایط خود و نظر متخصص بهترین روش را برای درمان ریزش موهای خود انتخاب نمایند اما مطلع شدن از نتایج به صورت عینی میتواند بسیار کمک کننده  باشد و نتایج را برای افراد به صورت دقیق و شفاف نشان دهد در این صورت همراهان  عزیز میتوانند با ورود به  صفحه اصلی در همین سایت وارد بخش گالری تصاویر کاشت موی طبیعی برای آقایان شوند  و تصاویر قبل از کاشت مو و بعد از کشت موی مراجعین را رویت کنند ، همچنین دیدن تصاویر از روش های مختلف کاشت مو میتواند  در روند انتخاب برای شما عزیزان بسیار کمک کننده قرار گیرد .

لطفا برای مشاهده گالری تصاویر کاشت موی طبیعی انجا کلیک کنید