رنسانس ( نکاتی آموزنده در باره کاشت مو)

استفاده از روش کاشت مو بهترین راه برای درمان ریزش موهای شدید و رهایی از طاسی موها می باشد که در سر تا سر دنیا مورد استفاده افراد قرار میگیرد .

کاشت مو

این روش از طریق برداشت تار موها سپس جداسازی فولیکول ها و کاشت آن ها بر نقاط خالی از موی سر منجر به رشد طبیعی موها و رفع ریزش مو میگردد ، نکته مهم درباره کاشت مو داشتن روش های متعدد این درمان می باشد که از طریق تکنیک و دستگاهای مختلف انجام میگیرند .
کاشت مو به علت استفاده از فولیکول موی  خود افراد هیچگونه عوارض و آلرژی را به همراه نداشته و بدن آن را پس نخواهد زد بلکه موجب رشد دائمی موها میگردند .

یکی از روش های کاشت مو ، کاشت مو FUT نام دارد که نواری از ناحیه پشت سر فرد را برش میزنند و پس از بخیه  فولیکول های مو را از ناحیه پوست جدا کرده و استخراج می نمایند و سپس بر سطح خالی از موی شخص پیوند میزنند لازم به ذکر است که در این روش خط اسکار قابل دید  خواهد بود و برداشت و کاشت مو ها از طریق بی حسی موضعی انجام میگیرند .

روش بعدی کاشت مو ، کاشت موFIT می باشد این روش نیز از موهای پشت سر برای برداشت فولیکول ها کمک میگیرد که به صورت برداشت موها به صورت مشخص شده از طریق دستگاه مخصوص این روش می باشد و سپس جدا سازی فولیکول ها انجام خواهد گرفت و بر نقاط خالی از موی سر کاشته میشوند . این روش ، برداشت و کاشت مو را  به صورت تصادفی ندارد و از این رو موجب ظاهری مصنوعی برای افراد میگردد .

روش نوین کاشت مو روش SUT می باشد که روش تکامل یافته ی کاشت مو بوده و با برداشت تصادفی موهای پشت سر و یا پشت گوش و همچنین کاشت مو به صورت تصادفی خصوصا در خط رویش جلوی سر موجب ظاهری کاملا طبیعی برای افراد میگردد   و تراکم بالای موها را به همراه خود دارد .

عوارض کاشت مو 

 یکی از نکات مهم کاشت مو ، سن کاشت مو می باشد . افراد برای استفاده از این روش باید به رشد کافی رویش مو ریزش کافی خط ریزش دست یافته باشند که معمولا این سن از 25 سالگی به بالا خواهند و بیشترین سن برای استفاده از  این روش بالای 30 سال خواهد بود .

عوارض کاشت مو به این صورت است که  افراد پس  از انجام این روش شاهد ترشحاتی از طریق سوزن خورده شدن های پوست سر خود میشوند و ممکن است که احساس خارش و گز گز را نیز در این نواحی داشته باشند که با استفاده از پماد های تجویز شده و مراقبت های کافی کنترل شده و پس از دو هفته پایان می یابند .

مشکلاتی چون عفونت خون مردگی نیز در صورت انجام نادرست درمان اتفاق می افتد که در این خصوص افراد باید در انتخاب کلینیک کاشت مو دقت بسیار بالایی را داشته باشند تا با داشتن درمانی با کیفیت از عوارض احتمالی در امان باشند .

مراحل لازم قبل از انجام کاشت مو 

برای انجام مراحل کاشت مو ، ابتدا فرد متقاضی موظف به دادن یکسری از آزمایشات می باشد  که هیپاتیت ، ایدز و بیماری انعقاد خون و . . . جزئی از آن ها بوده که نتایج آن ها باید به دست متخصص برسند .
افراد باید دو هفته قبل از کاشت مو از مصرف دخانیات و آسپرین بپرهیزند و مصرف کافئین را در یک روز قبل از درمان کاهش دهند تا در زمان اجرای کاشت مو و یا نتیجه کاشت مو دچار اختلال نگردند .

پس از انجام کاشت مو نیز افراد موظف هستند به تمامی نکات قید شده توسط متخصص خود توجه کرده و انجام دهند که استراحت ده روزه و عدم انجام فعالیت های سنگین به مدت یک ماه یکی از این موارد خواهد بود .

شما دوستان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برآورد قیمت کاشت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره  09122115442 در ارتباط باشید