رنسانس (کاشت مو و ترمیم مو باروش جدید و بدون درد)


یکی از مشکلات زیبایی که از سالیان دور تا به امروز وجود داشته و  غیر قابل انکار  است مشکل ریزش مو می باشد که در برخی از افراد شاهد ریزش های شدید و طاسی های منطقه ایی و یا طاسی های کامل می باشیم ، با وجود این اتفاق افراد  ظاهر ایده آلی را از نظر خود ندارند و همین موضوع سبب اختلال در روابط های اجتماعی آن ها میشود و اعتماد به نفس آن ها را کاهش میدهد ، در چنین حالتی افراد به دنبال راه درمان و راه چاره خواهند بود .
هدف ما از این مقاله بررسی کاشت مو و ترمیم مو با روش جدید و بدون درد می باشد که به اتفاق هم برای انتخاب بهتر شما عزیزان به این موضوع میپردازیم .

کاشت مو و ترمیم مو با روش جدید و بدون درد 

قطعا شما نیز وقتی به جستوجو برای درمان مشکل ریزش موی خود پرداختید به دو روش کاشت مو و ترمیم مو برخورد کرده اید و پیشنهاد همه استفاده  این دو روش می باشد ، اما این درمان ها چگونه انجام میگیرند ؟ 
هر دو روش ذکر شده باید در کلینیک های مجهز کاشت مو و ترمیم مو زیر نظر بهترین متخصصین انجام گیرند تا نتایجی فوق العاده را برای عزیزان رقم زنند .
کاشت مو و ترمیم مو نیز مانند هر روش و درمان دیگری  دست در تغییر و پیشرفته شدن دادند و از این سو به تکامل دستیابی پیدا کردند ، حال در ادامه به معرفی کامل این درمان ها میپردازیم .

کاشت مو

کاشت مو ، درمانی است که بدون استفاده از هیچگونه جراحی و بی هوشی منجر به کاشتن فولیکول های خود شخص بر سر شده و رشد طبیعی موها را به همراه دارد و سبب جلوه طبیعی موها و ظاهر افراد میگردد این روش بهترین درمان برای ریزش موها است که تنها روش درمانی برای رشد مجدد موها در دنیا شناخته شده است .
کاشت مو روش های متفاوتی را از لحاظ تکنیک و دستگاه به خود اختصاص داده است  که بهترین آن جدید روش کاشت مو بوده که از آن به نام کاشت مو به روش sut نام میبرند و بهترین نتایج را برای افراد به همراه دارد .

ترمیم مو 

 شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که موهای سر خود را به طور کامل از دست داده اید و یا اینکه دچار طاسی های منطقه ایی شدید شده اید  و به هر صورتی امکان استفاده از کاشت مو را ندارید ، در این صورت نیز یک درمان عالی در انتظار شما عزیزان می باشد . 
ترمیم مو روشی است که موهای طبیعی و از سر چیده شده را بر روی پروتز مو شبیه سازی شده با پوست سر فرد میکارد و سپس بر سر فرد نصب میگرداند در این صورت  افراد تنها در یک جلسه صاحب موهایی  کاملا طبیعی و زیبا خواهند شد .
که طبیعی ترین و منحصر به فرد ترین تکنیک ترمیم مو hrt می باشد که افراد مشهوری را در جهان به سمت خود جذب کرده است .


جدیدترین روش کاشت مو 

کاشت مو sut ، روش تکامل یافته کاشت مو می باشد که توانسته است کلیه کوتاهی های وارد شده بر روش های ابتدایی کاشت مو را پوشش دهد .
تکنیک کاشت مو sut  تنها روشی بوده که بدون نیاز  به برش سر بدون نیاز به کوتاهی موها و بدون نیاز به تکرار جلسلات متعدد  درمان را انجا میدهد ، ابتدا برای اجرای این روش متخصص به معاینه دقیق وضعیت فرد میپردازد تا  با مشاهده سطح ریخته شده مو ، مقدار مورد نیاز موها را برای پوشش آن منطقه محاسبه کند و بر حسب آن مشخص نماید که چه مقدار برداشت مو کافی می باشد ، همچنین در جلسه معاینه متخصص با توجه به چهره شخص و موقعیت سر فرد خط کاشت موی آن را طراحی میکند تا  با رویش موها خط رویش طبیعی ترین حال ممکن را داشته باشد و مانند روش های قبل مصنوعی جلوه نکند

در روش اجرا نیز به واسطه بی حسی موضعی موها به صورت پراکنده از پشت گوش و یا پشت سر فرد برداشت میشوند و سپس با جدا سازی فولیکول موها  ، آن ها را بر سطح خالی از موی سر فرد با سوراخ های ریزی 2 میلی متری میکارند .
 کاشت مو sut تراکم 3 برابر بیشتر از روش های ما قبل را به خود اختصاص داده است که پر پشتی کامل موها را به همراه خود دارد و بهترین جلوه را به ظاهر افراد هدیه میدهد بدون اینکه افراد درد و یا خونریزی را تجربه نمایند  .

تکنیک جدید ترمیم مو

در ابتدای مطلب راجب کاشت مو و ترمیم مو با روش جدید و بدون درد صحبت کردیم که متوجه شدیم کاشت مو با بی حسی موضعی میتواند درد را از افراد دور کند ، اما ترمیم مو روشی است که هیچگونه نیازی به بی حسی و بی هوشی نداشته و دردی را نیز در افراد به وجود نخواهد آورد  اما رشد طبیعی موها را نیز همراه ندارد .

این روش بهترین جایگزین برای افرادی است که قادر به استفاده از روش کاشت مو نمی باشد .
ترمیم موhrt   قادر است طاسی کل سر و یا طاسی های منطقه ایی را پوشش دهد .
این روش در ابتدا متناسب با اندازه سر فرد و پوست سر شخص اقدام به ساخت پروتز شبیه سازی شده با پوست سر میکند و بعد از آن   موهای متناسب با موهای اصلی خود فرد را از لحاظ جنس و رنگ مو تهیه میکند و بر پروتز شبیه سازی شده به صورت تار به تار میکارد .

لازم به ذکر است که مدل موی به کار شده و جهت رویش موها نیز همگی رعایت میگردند تا بهترین جلوه را برای افراد به همراه داشته باشد این روش تنها نیاز به یک جلسه دارد و متناسب با چهره هر فردی طراحی میشود .
 از مهم ترین ویژگی های این روش نیز میتوان به طبیعی بودن مواد پروتز شبیه سازی شده اشاره کرد که از جنس کراتین بوده و  با داشتن منافذ در خورد امکان سوزش  و عرق را نیز به افراد نمی دهد همچنین موهای به کار برده طبیعی بوده و علاوه بر داشتن ظاهری طبیعی و زیبا از تداوم موهای طبیعی برخوردار می باشد  . 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09195873697 در ارتباط باشید