رنسانس

شاید بارها و بارها کلمه رنسانس و یا دوره رنسانس به گوش شما خورده باشد و این سوال در ذهنتان بوجود بیاید که معنی لغوی و همچنین معنی دوره آن چیست؟ در ادامه به این مطلب و رابطه آن با کلینیک کاشت مو رنسانس می پردازیم:

معنی لغوی رنسانس

رنسانس یا همان Renaissance معنی لغوی رنسانس تغییر و تحول و یا نوزایی و نوزایش می باشد به طور کلی دوره ای که در آن اروپایی ها تصمیم بر این گرفتند که ادبیات، هنر، علوم و فنون خود را احیا و زنده کنند را رنسانس می گویند شایان ذکر است که این دوره در فواصل قرن 14 الی قرن 16 میلادی رخ داد که به طور کلی اروپای قدیم تغییر کرد.

تغییر و تحولات مهم در دوره رنسانس چه بود؟

در این قسمت به شکل تیتر وار به تغییر و تحولاتی که در این دوره رخ دارد را مورد بررسی قرار می دهیم:

-انقلاب در بازرگانی که توام با خرید و فروش موارد اولیه و همچنین تجارت بین المللی بود
- انقلاب فکری در عصر رنسانس که متعلق به شخصیت هایی همانند نیکلاس کوپرنیک (ستاره شناس لهستانی)، گالیلئو گالیله (ستاره شناس و فیزیک دان ایتالیایی)، رنه دکارت (ریاضی دان و فیلسوف فرانسوی) و ... بود.

چرا نام رنسانس برای کلینیک کاشت مو رنسانس انتخاب شد؟

همانطور که در بالا گفته شد در یک عبارت رنسانس یعنی تغییر و تحول همین امر کافی بود که این نام برای کلینیک رنسانس انتخاب شود، چرا که از بدو تاسیس تا کنون به دنبال تغییر تحول و انقلاب بوده ایم.
کلینیک کاشت مو رنسانس بنیانگذار روش های نوین کاشت مو SUT و ترمیم مو HRT در ایران می باشد که تنها مجری انحصاری روش های فوق در ایران می باشد کلینیک کاشت مو رنسانس با 15 سال تجربه و همچنین بهره گیری از به روز ترین و بهترین ابزار و وسایل توانسته با کیفیت ترین خدمات را به مراجعین محترم خود ارائه دهد و رضایت صد درصدی مراجعین خود را کسب نماید همین عامل باعث اعتماد سازی بین کلینیک رنسانس و شرکت های مهم بیمه ای شد به طوریکه شرکت بیمه ایران کاشت مو انجام شده در کلینیک رنسانس را تضمین کرده و برای آن ضمانت نامه کتبی صادر می کند.

مهمترین رسالت رنسانس نوآوری و تغییر تحول در چهره و روح شماست.