خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار دادهاست

خداوند متعال مو را برای زیبایی بندگانش قرار دادهاست

مرکز تخصصی موی رنسانس با هدف به روز بودن تکنیک های پزشکی ایران علی الخصوص کاشت مو و ترمیم مو پس از تحقیقات گسترده در این حوزه با تلاش و ممارست در سال 1379 رسما تاسیس و شروع به فعالیت کرد.
این مرکز بنیانگذار تکنیک های نوین کاشت مو به روش (
SUT) ترمیم مو (HRT) در ایران می باشد.مرکز تخصصی موی رنسانس افتخار دارد که تا کنون بیش از 10000 مورد کاشت مو و ترمیم انجام داده است که همگی با تکنیک های روز دنیا انجام شده است.

کاشت مو با تکنیک SUT

مركز تخصصی موی رنسانس تنها بنیان گذار تكنیك SUT در ایران است ، این تكنیك  جدیدترین و بروز ترین روش پیوند مو در دنیا میباشد و در این تكنیك برتر كاشت مو دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسكار و یا درد و زمان طولانی دوره نقاهت وغیره... نمیباشیم، علت برتری این تكنیك جدید با سایر روش های رایج برداشت سریع و دقیق گرفتها كه زیر نظر مجرب ترین تیم دوره دیده و باتجربه كاشت مو انجام میشود و پس از ان نگهداری  گرفتهای برداشته شده و سلامت انها تا مرحله كاشت و انجام اسلیفت های بسیار ظریف كاشت گرفت ها كه به فاصله زیر یك میلیمتر انجام میشوند چندی از مزیت های این تكنیك نسبت به سایر روش های كاشت مو میباشد ،
همچنین ركورد برداشت و پیوند مو راتا  14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر نسبت به روشهای رایج می باشد را انجام داده ایم . همانطور که در عکس های مراجعین قبلی ما كه در قسمت گالری ملاحظه می کنید ، در این تکنیک جدید شما شاهد تراكم بالا و خط رویش طبیعی هستید، تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص پیوند موهای  شما نخواهند بود.
دیگر مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مكرر،زمانه طولانی برداشت و كاشت مو و خستگی بیمار نمیباشیم ،
دیگر مزایای آن ، انجام طراحی خط رویش یا همان Hair line توسط تیم مجرب كاشت مو(هماهنگ با مدل دلخواه شخص) ، مشاهده موهای كاشته شده پس از كاشت موی طبیعی كه بصورت نیم الی  یك سانتی در همان روزه كاشت با تراكم بالا در یك جلسه قابل روئیت است را میتوان 

ترمیم مو به روش HRT

برای اقایان و بانوان  در یك جلسه قابل انجام است كه با ظاهر ، فرق سر و خط رویشی طبیعی كه كاملاً بدون عوارض است انجام میشود ،بطوری كه اطرافیان شخص ناباورانه برگشت چهره او را شاهد هستند و این تكنیك بروز ترین و بهترین تكنیك ترمیم مو در جهان میباشد كه چه از نظر بهداشتی و چه از نظر شرعی مورد تأید میباشد .
لازم بذكر است:
انجام استحمام هروز، استخر ، سشوار ، ژل ، رنگ و بطور كلی هركاری با موهای طبیعی میشود انجام داد با این تكنیك هم قابل انجام است .


همچنین جهت دیدن تصاویر قبل و بعد کاشت مو و ترمیم مو کلیک کنید

عکس کاشت مو

عکس ترمیم مو

آدرس: میدان ولیعصر، جنب سفارت عراق، ساختمان مینو، طبقه چهارم، واحد 402

تلفن: 02122088210 – 02188909050 – 09122115442

ارسال عکس از طریق تلگرام و واتساپ: 09122115442

وبسایت ها:


www.hrthair.com

www.suthair.com

www.ronesance.com