تزریق فیلر لب

تزریق فیلر بر لب یکی از خدمات زیبایی کلینیک رنسانس میباشد . حجیم بودن لب ها از ملاک های زیبایی و چهره در این دوره محصوب میشود.از این رو،شمار متقاضیان برای حجیم کردن لب ها روز افزون است و خانم های زیای به دنبال روش های تزریق برای حجم دادن لب هایشان هستند که انجام بعضی از این روش ها ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد و یا غیر استاندارد باشد و مشکلات جبران ناپذیری برای فرد به وجود آورد .

یکی از روش های استاندارد و تضمینی که در دنیا وجود دارد،روش تزریق فیلر بر لب می باشد.

تزریق فیلر بر لب

شمار متقاضیان تزریق فیلر لب به شدت افزایش پیدا کرده است،تزریق فیلر لب حجم از دست رفته بافت پوست را برمیگرداند و تزریق فیلر لب برای حجیم کردن و خوش فرم نمودن طبیعی لب ها انجام میشود.
تزریق فیلر لب از طریق ماده ایی به نام هیالورونیک اسید انجام میگیرد و سبب حجیم کردن لب میشود.تزریق فیلر بر لب آب رسانی را هم در بافت لب انجام میدهد و علاوه بر زیباسازی لب،اثر احیایی نیز بر آن دارد.

یکی ازخدمات کلینیک تخصصی رنسانس تزریق فیلر لب می باشد که در این کلینیک  توسط پزشک متخصص در یک جلسه انجام می شود شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128111001 تماس حاص کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید

مزایای تزریق فیلر لب

قبل از تزریق فیلر بر لب بتدا لب را با مواد ضد میکروبی کاملا ضد عفونی میکنند و بعد لب را بی حسی موضعی میکنند تا در تزریق فیلر ،مراجع هیچ دردی را احساس نکند روش تزریق فیلر،روشی بدون درد میباشد وروشی آسان و سریع است که کمترین زمان را به خود اختصاص داده است تزریق فیلر هیچ دوره نقاهتی را برای بیمار به همراه ندارد از همین رو سبب رضایت همه قرار گرفته است.
تزریق فیلر به دلیل وجود هیالورونیک ماندگاری بسیاری نسبت به سایر روش ها دارد وتزریق فیلر بر لب،عاری از هرگونه آلرژی و عفونت برای شخص میباشد.
تزریق فیلر بر لب سریع ترین روشی است که سریع ترین نتیجه را نشان میدهد درهمین خصوص مزایای زیای نسبت به بقیه روش ها به خود اختصاص داده است.از دیگر فواید تزریق فیلر بر لب را میتوان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلر این امکان را به او میدهد که فیلر را تخلیه کند و به راحتی و بدون هیچ مشکلی قابل حل و تصحیح برایش باشد.تزریق فیلر، ظاهری صد در صد طبیعی برای لب ایجاد میکند به گونه ایی نشان میدهد که انگار لب مادر زادی همینقدر خوشفرم و حجیم بوده است و به هیچ وجع برای هیچکس احتمال تشخیص نمیگذارد.تزریق فیلر طبیعی ترین ظاهر را برای افراد ایجاد میکند،همه افراد هم به دنبال راهی برای طبیعی نشان دادن زیبایی های خود میباشند به همین رو تزریق فیلر را برای لبان خود انتخاب میکنند.

عوارض تزریق فیلر لب

خوشبختانه تا به امروز گزارشی حاکی بر عوارض تزریق فیلر مشاهده نشده است.
مقدار کمی، تورم بعد از تزریق فیلر به وجود می آید که با استفاده از کمپرس یخ بر لب ،تورم بعد از 24 ساعت از بین می رود و نتیجه ی نهایی لب ها قابل مشاهده میشود.
روش تزریق فیلر کمترین عوارض و علائمات  بعد از عمل را به خود اختصاص داده و مورد تمایز از سایر روش ها گشته است.تزریق فیلر بر لب کاملا تضمینی است و هیچگونه عفونت و  عوارضی را به خود نسبت نداده است.هزینه تزریق فیلر لبهزینه تزریق فیلر بر لب بسته مقدار وسعتی دارد که تزریق در آن انجام شود و به مقدار موادی که برای فیلر کردن در نظر گرفته شود، بنابراین مقدار هزینه پرداختی برای تزریق فیلر  در معاینه پیش از عمل،قابل تخمین است و به اختیار متقاضی گذاشته میشود.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند