بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو و ترمیم مو در ایران


شاید برای بسیاری از افرادپیش امده باشد که  به دلایل مختلفی به تدریج موهای خودرا ازدست داده و باعث پایین اوردن اعتمادبه نفس انها شود بطوری که این امر انها را به فکر کاشت مو بیاندازد.
درادامه با انواع روش های کاشت مووتفاوت انها اشنا میشوید.

کاشت مو به روش SUT :

Sut رامیتوان به عنوان جدیدترین وپیشرفته ترین روش کاشت مومعرفی کرد.
این شیوه کاشت مو در کوتاه ترین زمان وطی یک روز و یک جلسه انجام میپذیرد.
در روش های رایج و سنتی کاشت مو:
درد ، خونریزی، بجاماندن اسکار، تورم و در نهایت تراکم کمی را شاهد هستیم که ازمزایای بارز روش جدید و انحصاری SUT میتوان به نداشتن تمامی این عوارض اشاره کرد که با خط رویشی طبیعی قابل انجام کرده است که طراحی خط رویش فرد نیز با او در میان گذاشته میشود که با مدل دلخواه شخص کاندید پیوند مو انجام شود.
همچنین تراکم پیوند مو دراین روش دو الی سه برابر بالاتر نسبت به سایر روش ها رایج میباشد که در صورت داشتن بانک موی مناسب فرد کاندید کاشت مو تا 14000 تار مو را میتوان پیوند زد.
برداشت گرفت ها توسط بادستگاه انحصاری این تکنیک بوده و ‌یوند مو نیز توسط تیم مجرب با دست و با مهارت و ظرافت بالایی صورت میگیرد.این شیوه هیچگونه پرتی در بافت های برداشت شده نداشته وتمام فولیکول های برداشت شده بطور سالم پیوند زده میشوند.

کاشت مو به روش BHT :

این نوع کاشت مو با برداشت ازموی بدن شخص انجام میشود.
بعضی افراداز بانک موی خوبی برخوردار نیستند و بانک موی ضعیفی دارند به همین دلیل برای رسیدن به نتیجه مطلوب و تراکم بالاتر از نواحی موی تنه با ابزار مخصوص برداشت صورت میگیرد و لابه لای موهای کاشته شده کاشت میشود که بهترین منطقه برداشت موی تنه از زیر چانه و ریش های فرد میباشد که نتیجه بهتری خواهد داد در صورت نیاز به برداشت از موهای بدن فرد.

ترمیم مو به روش HRT :

امکان داردشخص متقاضی دارای بانک موی خوبی نباشد و یا سن مناسبی جهت کاشت مو نداشته باشد که در این حالت ما تکنیک ترمیم مو به روش HRT را توصیه میکنیم.
دراین مقاله سعی کرده ایم خلاصه ای از این نوع ترمیم مو را توضیح دهیم.
ترمیم مو به روش HRT شبکه ای شبیه سازی شده با پوست سر میباشد که با موادکراتین گیاهی روی سرفیکس شده و موهای کاملاطبیعی که همرنگ و هم جنس، بطور کامل همزاد با موهای شخص بوده روی ان شبکه تار به تار کاشت میشود.
داشتن خط رویش و فرق سر بسیار طبیعی و امکان استحمام و رفتن به استخر و سونا و انجام تمامی ورزش ها از مزایای این تکنیک است.
همچنین این روش برای اقایان و بانوان نیز قابل انجام است و امکان رنگ/مش/دکلره وسشوانیز وجود دارد.عمرمفیدان بین دوتاسه سال است .انتخاب رنگ/جنس وحالت موبه سلیقه متقاضی میباشد.

شما عزیزان میتوانید جهت تعین وقت حضوری و با مشاوره رایگان با شمارهای 02188909050 و 02122088210 تماس گیرید و یا در صورت انجام مشاوره انلاین از طریق تلگرام مجموعه عکس خود را از بالا و اطراف سر خود با شماره 09122115442 ارسال نمایید.