اصالت مرکز ترمیم مو

تشخیص اصالت مرکز ترمیم مو:

یکی از مواردی که مراجعه کنندگان به مرکز فوق تخصصی موی رنسانس مطرح میکنند عدم توانایی تشخیص اصالت مرکز و موسسات ترمیم مو مختلف است

در این مقاله به برخی از فاکتور ها و المان ها ی مهم درباره اصالت مرکز ترمیم مو میپردازیم

1-    اولین و مهمترین نکته داشتن مجوز رسمی از سازمان ها و نهاد های مرتبط و ذی ربط است که مرکز و موسسه ترمیم مو معتبر باید این مجوز را در جایی از محیط کاربری نصب کرده بطوری که مراجعه کنندگان آنرا رویت کنند

(تذکر : داشتن مجوز شرکت مجوز برای امر ترمیم مو  معتبر نیست .)

2-    از انجام ترمیم مو در آرایشگاه ها و سالن های غیر معتبر خودداری کنید زیرا  این مکان ها صرفا جهت کوتاهی مو تاسیس شده اند و علم و تجربه کافی را ندارند  اکثر این مکان ها هیچگونه مجوزی ندارند.

3-    موسسات و مراکز بدون مجوز معمولا جلب توجه و اعتماد مراجعه کننده و همچنین دریافت هزینه بسیار زیاد از کلماتی چون نانو ، نانو ارگانیک ، نانو ذراتی ، سرجری تیپ و ... استفاده میکنند که تمامی آنها کذب محض می باشد.

4-    چهارمین نکته قابل توجه برای تشخیص اصالت مرکز ترمیم مو داشتن سالن مجزا برای آقایان و خانم ها می باشند

5-    Hair pice . wigs . prog  در واقع کلاه گیس هستند که کلا با ترمیم مو متفاوت است.

6-    تنها روش معتبر ترمیم مو که از نهاد ها و سازمانهای معتبر جهانی دارای تاییده می باشد ترمیم مو به روش HRT  است.

ترمیم مو به روش HRT :

ترمیم مو به روش hrt در یک جلسه انجام میشود و دیگر هیچ نیازی به مراجعات بعدی ندارد . ترمیم مو به روش hrt هیچ نیازی به بانک موی فرد ندارد زیرا مرکز موی رنسانس دارای بانک موی صد در صد طبیعی است که کارشناسان و متخصصین این مرکز میتوانند با بررسی های تخصصی موهای همزاد همرنگ و یکنوع را برای فرد در نظر بگیرند . از دیگر مزیت های ترمیم مو به روش hrt خط رویش کاملا طبیعی و همچنین خط فرق طبیعی است که همین نکات باعث تمایز این روش با روشهای قدیمی و سنتی شده است.

جهت دیدن نمونه های ترمیم مو به روش hrt  به گالری تصاویر وبسایت مراجعه کنید.