منوی سایت

کندن موي سفيد باعث افزايش آن نمي‌شود

دکترصداقت  گفت: رنگدانه‌هاي موجود در سلولهاي ريشه‌اي موها، عامل طبيعي رنگ مو هستند و با توقف ساخت اين رنگدانه‌ها در سلول، مو رنگ خود را از دست مي‌دهد و به اصطلاح سفيد مي‌شود.

وي ادامه داد: سفيدي مو مي‌تواند علامتي بعضي از بيماري‌هاي داخلي يا بيماري‌هاي خودايمني بدن باشد.همچنين کمبود ويتامين B12 و کمبود آهن نيز در سفيدي زودرس‌ موها موثرند.

صداقت پيشه در اين رابطه افزود: سفيدي زودرس موها مي‌تواند به دليل پرکاري تيروئيد، کم‌خوني نيز باشد اما ژنتيک دليل اصلي سفيدي زودرس مو است.

اين متخصص پوست و مو و زيبايي شروع سفيدي مو در افراد سفيد‌ پوست را از 35 سالگي و در افراد سياه‌پوست از 45 سالگي را طبيعي دانست و افزود: اگر در افراد سفيدپوست سن سفيدي موها به زير 20 و در افراد سياه‌پوست به زير 30 سال برسد مي‌توان گفت فرد دچار سفيدي زودرس مو شده است و با استفاده از برخي داروها مي توان از آن جلوگيري کرد.

وي با بيان اين که هيچ شامپويي در رفع سفيدي مو تاثيري ندارد، افزود: اين شامپوها تنها باعث تيره و روشن شدن موها مي‌شود اما تاثيري در سفيدي آنها نخواهد داشت. همچنين رنگ مو نيز در کاهش و يا افزايش موهاي سفيد تاثيري ندارد.

صداقت پيشه با تاکيد بر اين که سفيدي زودرس مو توسط متخصصين پوست و با دارو درمان مي‌شود، اظهار کرد: متخصصان با استفاده از داروها سلول‌هاي رنگ‌دانه مو را تحريک مي‌کنند و به اين طريق سن شروع سفيد شدن مو را بالاتر مي‌برند.

اين متخصص پوست، موو زيبايي با بيان اين که سفيدي زودرس مو بيشتر در زنان بروز مي‌کند، گفت: برخلاف باور عمومي کندن موي سفيد نمي تواند باعث افزايش سفيدي موها شود چرا که دليل سفيد شدن مو عدم توليد رنگ دانه‌هاي موجود در سلول است.

وي در پايان گفت: موي ريش و سبيل زودتر از موي سر و در قسمت سر نيز موي ناحيه شقيقه و گيج گاه زودتر از ساير قسمتها سفيد مي‌شود و پس از ناحيه گيج گاه سپس موهاي ناحيه فرق سر سفيد شده و در آخر کل مو سفيد مي‌شود.

مقالات کاشت مو
 
روش ترمیم مو
روش ترمیم مو
ترمیم مو به روش hrt بهترین و جدیدترین روش ترمیم مو می باشد این روش که تنها روش استاندارد ترمیم مو در دنیا محسوب شده که توسط مرکز تخصصی موی رنسانس وارد ایران شده که با شماره مجوز 37414 و با 15 سال سابقه در حوزه کاشت مو و ترمیم مو فعالیت می کند در این روش ترمیم مو دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست

بیشتر

مشکلات و اختلالات پوست سر
مشکلات و اختلالات پوست سر
رايج ترين مشکلات پوست سر، پوسته ي سلول هاي مرده ي پوست (شوره)، چربي بيش از حد (seborrhea) و قشر چرب مسبب التهاب، خارش و مرطوب شدن پوست سر (seborrheic dermatitis) هستند.

بیشتر

دلایل سفید شدن موها
دلایل سفید شدن موها
متخصصان معتقدند سفید شدن موها نتیجه سبک جدید زندگی ما است. سفید شدن مو در کهن سالی طبیعی است اما در 20 سالگی و 30 سالگی غیر طبیعی و آزاد دهنده است و مسلما باید به دنبال دلیل آن ور رفع آن رفت.

بیشتر

تفاوت ترمیم مو به روش HRT  با ترمیم مو به روش نانو ارگانیک
ترمیم مو HRT
اگر در دنیای اینترنت کلمه ترمیم مو را سرچ کنید با تعدادی از اصلاح ها از قبیل : ترمیم مو نانو ، ترمیم مو نانو ارگانیک ، ترمیم مو های فیکس ، ترمیم مو نانو سنتر ، ترمیم مو نانو هکس ، ترمیم مو HRP ، ترمیم مو SUPER HRP و ... مواجهه می شوید.

بیشتر

کاشت و ترمیم طبیعی مو بدون نیاز به عمل جراحی
کاشت و ترمیم طبیعی مو بدون نیاز به عمل جراحی
ریزش مو و طاسی در بسیاری مواقع می‌تواند مشکلات روحی برای فرد ایجاد کند. قبلاً کلاه‌گیس و تکه‌های مو تمام ابزارهای قابل استفاده برای پنهان کردن مشکلات فرد در این ارتباط بود. اما امروزه از یک تکنولوژی جدید برای ترمیم مو استفاده می‌شود که در اصطلاح به آن ترمیم مو بدون جراحی، باندینگ یا تجمیع مو گفته می‌شود. به این ترتیب برای رفع مشکلات بیمار در این رابطه لازم است از تکنولوژی و محصولات مدرن به همراه خدمات تخصصی افراد باتجربه استفاده شود

بیشتر

hrthair
اچ آر تی
بزرگترین مشکل در فضای مجازی ایران نداشتن قانون کپی رایت است که هر شخصی به راحتی می تواند با کمترین مبلغ یک سایت تهیه کند و اطلاعات بقیه وبسایت ها را در عرض چند ثانیه بنام خود بزند و کسی هم نمیتواند از او ایرادی بگیرد

بیشتر

با این گیاهان از ریزش مو جلوگیری کنید
با این گیاهان از ریزش مو جلوگیری کنید
این امر باید سبک زندگی اصلاح شود در واقع باید سعی شود مواردی همچون: تغذیه مناسب، کاهش استرس‌ها، منظم کردن ساعات خواب، پاکسازی بدن از مواد زائد، ورزش و تحرک و ... رعایت شوند

بیشتر

کاشت ابرو به روش SUT
کاشت ابرو به روش SUT
بهترین فضا برای برداشتن موها جهت کاشت ابرو موهای بغل گوش می باشد ، در این منطقه موها از لطافت خاصی برخوردار بوده و شبیه موهای ابرو می باشد ، کاشت ابرو به روش SUT برای همه نوع ابروها مناسب می باشد حتی ابروهایی که شکسته شده اند یا ابروهایی که قبلا هاشور و یا تتو شده باشند

بیشتر