منوی سایت

کاشت مو در افراد مشهور، احسان علیخانی، یحیی گل محمدی

کاشت مو یکی از رایج‌ترین روش‌های درمان زیبایی در سال‌های گذشته بوده است. این شرایط تا حدودی به خاطر پیشرفت‌های اخیر ایجاد شده در این درمان است که باعث شده جای زخم کمتری از آن بر روی سر باقی مانده و دستیابی به نتایج بهتر در این رابطه امکان‌پذیر شود. یکی از نکات قابل توجه در این رابطه این است که حتی افراد مشهور و شناخته شده نیز گاهی اوقات دچار مشکلاتریزش مو شده و از روش‌های مختلف کاشت مو برای رفع مشکل خود استفاده کرده‌اند. به هر حال با توجه به اینکه ظاهر این افراد نقش با اهمیت در موفقیت آن‌ها دارد، افراد مشهور اغلب سعی می‌کنند مشکل ریزش مو و طاسی خود را در اسرع وقت و با حداکثر کیفیت ممکن تحت درمان قرار دهند.

در صورتی که ظاهر شما جوان و شاداب بوده اما دچار مشکل ریزش یا کم پشت شدن مو هستید، نیازی به نگرانی و خجالت در این رابطه نیست. در حقیقت بسیاری از مردان موهای خود را در سنین جوانی از دست می‌دهند و الگوی ریزش موی مردانه نشانه‌ای از افزایش سن فرد نیست! توجه داشته باشید امروزه بسیاری از مردان مشهور و شناخته شده از روش درمان زیبایی کاشت مو برای رفع این مشکل خود استفاده کرده‌اند. به این ترتیب این افراد توانسته‌اند بر روی صحنه ظاهر جذاب و زیبای خود را در معرض دید عموم حفظ نمایند.

متخصصان مجرب ما در کلینیک زیبایی رنسانس با بهره‌گیری از بهترین روش‌های پیوند موی طبیعی،  ظاهری زیبا را به شما هدیه خواهند داد. همان‌طور که افراد مشهوری برای کاشت موی خود به ما اعتماد کردند شما نیز با خاطری آسوده درصدد رفع مشکل کم مویی خود برآیید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت می‌توانید با شماره‌های  02188943653 و 02122088210  تماس حاصل نمایید.

اهمیت کاشت مو در بین افراد مشهور

اخیراً ریزش مو در بین افراد مشهور به یکی از مسائل جالب توجه در بین افراد فعال در حوزه رسانه تبدیل شده و به این ترتیب تقاضا برای ایجاد ظاهر جوان برای این افراد و نیز رفع مشکل آن‌ها افزایش یافته است. در حقیقت در سال‌های اخیر بسیاری از افراد مشهور همچون جانی دپ، یحیی گل محمدی، جلال حسینی، احسان علیخانی، مل گیبسون، و دیوید بکام با مشکل ریزش مو مواجه شده‌اند. کاشت مو توسط این افراد احتمالاً به این خاطر انجام می‌شود که آن‌ها در معرض دید عموم قرار دارند و همواره می‌دانند ظاهر آن‌ها برای طرفدارانشان از اهمیت خاص برخوردار است. به همین خاطر افراد مشهور از جراحی پلاستیک و کاشت مو برای موفقیت در حوزه شغلی خود استفاده می‌کنند. علاوه بر این بازیگران تلویزیون نیز تحت تاثیر این شرایط بوده و ممکن است علاقه‌مند به درمان مشکل خود باشند. به هر حال توجه داشته باشید استفاده از روش‌های جراحی کاشت مو ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد.

میزان طبیعی بودن کاشت موی احسان علیخانی و افراد مشهور دیگر

علاقه‌مندی به کاشت مو در بین افراد مشهور فقط محدود به بازیگران فیلم‌ها و هنرپیشگان نیست، بلکه تمام افراد حرفه‌ای همچون بازیکنان فعال در ورزش‌های حرفه‌ای، طراحان مد، نوازندگان و سایر اشخاص مانند آن نیز که در معرض دید عمومی قرار دارند، می‌توانند علاقه‌مند به این درمان باشند. به همین خاطر در هنگام استفاده از کاشت مو مهم است تغییرات ایجاد شده در ظاهر فرد کاملاً طبیعی باشند و از ایجاد نتایج مصنوعی و غیر طبیعی برای بیمار خودداری شود.

طبیعی بودن کاشت مو و به ویژه خط رویش جلوی سر اهمیت زیادی دارد و با مشاهده  عکس‌های هنرمندان و افراد مشهور می‌توان به اهمیت این موضوع پی برد. عوامل تاثیرگذار شامل روش کاشت و میزان گرافت‌های استفاده شده و همچنین جهت قرار دادن آن‌ها در سر می‌باشند که برای رسیدن به نتیجه مطلوب لازم است پیوند مو تحت نظر متخصص مجرب انجام شود.

نسبت موفقیت عمل جراحی کاشت مو

موفقیت یا شکست جراحی کاشت مو تا حدود زیادی به عملکرد خود فرد بستگی دارد! در حقیقت اگر بیمار از یک کلینیک شناخته شده برخوردار از یک تیم متخصصان و جراحان مو، ابزارهای پیشرفته، و پرسنل درمان مناسب استفاده کند، احتمال موفقیت در نتایج درمان بسیار زیاد است.

میزان موفقیت در این درمان در بهترین حالت توسط بیمار با توجه به میزان دستیابی به اهداف درمانی مورد نظر ارزیابی می‌شود. به این ترتیب در جلسه مشاوره یعنی زمانی که بیمار برای اولین بار با پزشک معالج خود ملاقات می‌کند، معمولاً سوال‌های مناسب از بیمار درباره اهداف درمانی مورد نظر وی پرسیده و سپس بر اساس این اهداف و کیفیت ناحیه اهدا کننده مو، از دستیابی به بهترین نتایج ممکن اطمینان حاصل می‌شود.

روش‌های عادی کاشت مو

کاشت مو با روش اسکالپ ریداکشن (Scalp reduction)

این درمان یکی از اولین روش‌های کاشت مو است که در نتیجه آن امکان دستیابی به نتایج موفقیت‌آمیز برای بیمار وجود دارد. در این روش، ناحیه سر که دچار ریزش مو شده با استفاده از عمل جراحی برداشته می‌شود. در اکثر موارد، این ناحیه شامل بخش روی سر بیمار است. هنگامی که این ناحیه برداشته شد، پوست سر بر روی ناحیه دچار طاسی کشیده شده و جایگزین ناحیه برداشته شده خواهد شد.

کاشت مو به روش FUT

در طول دهه‌های گذشته، ترمیم مو به روش FUT به یکی از معروف‌ترین و موفق‌ترین روش‌های کاشت مو تبدیل شده است. موفقیت این درمان را می‌توان به خاطر ایجاد ظاهر طبیعی بر روی سر و نیز بازیابی عملکرد عادی مو در ارتباط با فرآیند رشد آن نسبت داد.

در روش کاشت موی FUT، کاشت مو با استفاده از پیازهای موی طبیعی روی سر انجام می‌شود. به این ترتیب ابتدا یک نوار از ناحیه اهدا کننده مو بر روی سر برداشته شده و پیازهای موی آن جدا می‌شود. در نهایت این پیازها به صورتی در نواحی دچار ریزش مو کاشته می‌شود که در نتیجه آن ایجاد ظاهر طبیعی درباره رشد موها را برای فرد امکان‌پذیر نماید.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE کاملاً شبیه به روش FUT است. به هر حال، تفاوت این دو روش به خاطر عدم نیاز به برداشتن یک نوار کامل از ناحیه دور سر بیمار است. در حقیقت، در هنگام استفاده از روش کاشت موی FUE، پیازهای مو به صورت جداگانه از دور سر بیمار گرفته شده و در نهایت در نواحی دچار ریزش مو یا طاسی کاشته می‌شود.

کاشت موی بدن بر روی سر (BHT)

در روش‌های عادی کاشت مو معمولاً موی ناحیه سر در نواحی هدف کاشته می‌شود. به هر حال، گاهی اوقات افراد بیمار موی کافی بر روی سر خود برای دستیابی به نتایج مطلوب در اختیار ندارند. در این موارد، پزشک می‌تواند از کاشت موی بدن بیمار مشابه موی سر برای دستیابی به نتایج مورد نظر استفاده کند. این موها را می‌توان از ناحیه پا، دست، شکم، سینه، کمر، زیر بغل، یا حتی صورت بیمار گرفته و بر روی سر بیمار برای از بین بردن مشکل ریزش مو و طاسی مورد استفاده قرار داد.

کاشت مو به روش SUT

روش SUT کاشت بدون بیهوشی، جراحی و برش که خط رویشی طبیعی و با تراکم بالا فراهم می‌کند. در این روش خونریزی و اسکاری وجود ندارد و در یک جلسه پیوند مو انجام می‌شود.

هزینه کاشت مو

هزینه دقیق کاشت مو تحت تاثیر عوامل متعدد و مختلف می‌باشد. در این حالت مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه کاشت مو به شرح زیر هستند:

نوع پیازهای موی بیمار

تعداد پیازهای مو 

تعداد جلسات درمان مورد نیاز برای بیمار 

مقالات کاشت مو
 
ماسکي معجزه آسا براي ترميم موهاي آسيب ديده
مواد لازم براي ماسکي معجزه آسا براي ترميم موهاي آسيب ديده دو قاشق عسل يک قاشق روغن زيتون يک قاشق سرکه سيب ادامه مطلب را بخوانيد ...

بیشتر

شما به چه شامپويي نياز داريد؟
قدم زدن در راهروي قفسه‌هاي شامپوي يک داروخانه يا فروشگاه مي‌تواند شما را دچار حس سردرگمي کند. هزاران مارک تجاري و انواع تخصصي شامپوها اين موضوع را به رخ مي‌کشانند که آيا آنها مي‌توانند گيسواني شاداب به حالت فرفري، مواج، براق يا صاف به شما بدهند. ادامه مطلب ...

بیشتر

آلوپسی و ژنتیک
آلوپسی و ژنتیک
اکثر بیماریهای ریزش مو مربوط به مسایل ژنتیکی و انتقال ژن ها به والدین می باشد که معمولا به آن آلوپسی میگویند. ریزش موی مردانه یا همان طاسی مردانه را آلوپسی آندروژنیک میگویند که ممکن است خانم ها هم دچار آن شوند نوع دیگر ریزش مو به آلوپسی آره آتا معروف می باشد که ناشی از یک اختلال سیستمیک در گولبول های سفید بدن است.

بیشتر

بهداشت لب و تهيه اسکراب لب
پوست لب‌ها خصوصيات منحصر به فردي دارد. لب‌ها با يک غشاي مخاطي پوشيده شده‌اند که نسبت به پوست طبيعي، غدد متفاوت و کمتري دارد. در لب‌ها، برخلاف پوست، خارجي‌ترين لايه (يعني لايه شاخي) بسيار نازک است و حتي ممکن است در برخي افراد اصلا وجود نداشته باشد ادامه مطلب ...

بیشتر

چند تفاوت ترميم مو و کلاه گيس ( هرپيس )
چند تفاوت ترميم مو و کلاه گيس ( هرپيس )
ترميم مو و کلاه گيس دو مقوله متفاوتند و با هم اختلاف زيادي دارند کلا" در دو گروه متفاوت با کاربرد متفاوت تقسيم ميشوند تفاوتهاي مهم ترميم مو و کلاه گيس عبارتند از

بیشتر

توصيه هايي براي رشد سريع ابروها
يکي از مهمترين نکات زيبايي صورت ابروها هستند و نقش بسيار مهمي در زيبايي صورت هر فرد دارند و فرم ابروها نيز به چشم ها شکل مي دهد. شايد براي هر فردي اتفاق افتاده باشد که به دلايل مختلفي رشد ابروهايمان کم شود و يا قسمتي از ابروهايمان خالي و کم پشت گردد. ادامه مطلب ...

بیشتر

از سشوار استفاده کنيم يا نه؟
هر روز موهايش را سشوار مي‌کشد و کلي به آنها رسيدگي مي‌کند تا هر تار مو زيباتر و براق‌تر به نظر برسد، اما اين موهاي بيچاره زير حرارت زياد و باد داغ سشوار نه‌تنها زيباتر نخواهند شد که حتي ممکن است سلامت‌شان را هم از دست بدهند. علاوه بر اين، خيلي وقت ها سشوار کشيدن باعث مي شود زيبايي موها هم از بين برود ادامه مطلب را بخوانيد ...

بیشتر

يک سبزي پر خاصيت براي مو
ويتامين ها و مواد مغذي اين سبزي ، از ريزش مو پيشگيري مي کند. کاهو گياه بومي کشورهاي مديترانه اي و خاورميانه است که در سراسر جهان از آن استفاده مي شود. کاهو سرشار از مواد معدني، ويتامين و فيبر است. ادامه مطلب ...

بیشتر