منوی سایت

هزینه (قیمت) کاشت موی طبیعی و مصنوعی

اغلب افراد کم مو یا طاس تنها نیاز به یک جلسه کاشت مو به روش جدید و انحصاری SUT و FUE دارند. در یک جلسه با توجه به بانک موی هر شخص حداکثر تا 14000 تار مو واقعی می‌توان با تکنیک‌های جدید کاشت کرد.

 توجه : کاشت10000 تا 12000 تارمو در يک جلسه براي همه افراد امکان پذير نيست وفقط براي اشخاصي امکان پذير است که بانک موي خوبي دارند

15 توصيه به متقاضيان کاشت مو

1- قبل از کاشت موحتما چند نفر را که قبلا مو کاشته اند از نزديک ببينيد وبا ديد باز درمورد انجام دادن يا ندادن عمل تصميم بگيريد. هدف از اين عمل پرکردن و پوشاندن منطقه طاسي است نه پرپشتي خيلي زياد که فقط با گذاشتن کلاه گيس حاصل مي شود. در کاشت مو بايد واقع بين بود. متاسفانه افرادي که در مراکز غيرمعتبر برايشان بزرگ نمايي شده و  دروغ زياد شنيده اند انتظارات غير واقعي پيدا مي کنند.

2- مرکز تخصصی موی رنسانس  از بهترین و مجرب ترین تیم‌های کاشت مو در ایران بهره برده و با تکنیک‌های جدید و انحصاری SUT  و FUE  توانسته تحولی در امر کاشت مو را پایه‌گذاری نماید. این نکته بسیار حائز اهمیت است که به مرکزی مراجعه کنید که سابقه طولانی در انجام کاشت مو داشته باشد.

3- در مشاوره با مشاورین مراکز  چند نمونه از عکس هاي روتوش نشده را ببينيد و به توضيحات پزشک خود در مورد روش عمل و نتيجه مورد نظردقت کنيد. نگراني و دلشوره در باره کاري که قرار است چهره تان را متحول کند کاملا براي پزشکان قابل درک است بنابراين سعي کنيد موارد نگران کننده را به صراحت با پزشک خود درميان بگذاريد. در نهایت پس از مطالعات واقع بینانه  به آن مرکز اعتماد کنید .

4-توجه داشته باشيد که در طاسي هاي وسيع با کاشت مو نمي توان تراکم موي سنين نوجواني را دوباره ايجاد کرد. معمولا در طاسي هاي بزرگ پرپشتي موها پس از کاشت مو 50 تا 70 درصد موهاي طبيعي است.

5- تعداد موهایی که با روش سنتی و رایج  غیر جراحیFIT  کاشته می‌شود کمتر از روش جراحی FUT  است. ضمن این که میزان موفقیت پیوند هم کمتر از روش جراحی است. بنابراین معمولا در بیشتر مراکز توصیه می‌شود  از مجموع دو روش سنتی و رایج FUT+FIT در طی دو روز (روش ترکیبی) استفاده شود،  که خود خستگی بیمار، درد، تورم، جراحی و در نهایت تراکمی که شخص کاندید پیوند مو  از آن انتظار دارد را نخواهد داد.

6- انجام دادن روش غیر جراحی  FITکه  با هولدر دستی برداشت می‌شود،  و یا استفاده از روشی بنام (SAFER)  تاثیری در کیفیت عمل ندارد. در همه این حالت ها از پانچ‌های متداول و رایج استفاده می‌شود. روش SAFERکه در رسانه‌ها تبلیغ می شود چیز اضافه‌ای نسبت به روش‌های رایج ندارد .

7-برای اینکه نمای خط رویش و جلوی سر بعد از کاشت مو غیرطبیعی نشود وچهره فرد اخم آلود به نظر نرسد لازم است خط رویش و هیرلاین جلوی سر از میزان مشخصی پایین تر آورده نشود . بیماران در این مورد از تجربه پزشک استفاده کنند وهمفکری کنند و بی دلیل اصرار به پایین آوردن زیاد از حد خط  نرمال رویش مو نداشته باشند

8-نتیجه عمل کاشت مو در افراد مختلف یکسان نیست . نتیجه کاشت موی شما می‌تواند بیشتر یا کمتر از دوستانتان باشد. نکته کلیدی میزان بانک موی شماست. مثلا  معمولا در روش سنتی FUT که با جراحی انجام می‌شود در افرادی که انعطاف‌پذیری پوست پشت سرشان خیلی زیاد است می‌توان نواری به عرض 1.5 سانتی‌متر برداشت درحالی که اگر پوست سرسفت باشد عرض نوار حداکثر 1 سانتی‌متر خواهد بود.

9-کاشت مو محدوديت سني نداشته و در سن بالا و با موهاي سفيد نيز قابل انجام است. افراد 30تا50 ساله بهترين کانديد کاشت مو هستند ولي افراد مسن سالم هم کانديد مناسبي براي کاشت مو هستند زيرا موهاي سفيد کاشته شده بسيار طبيعي ديده شده و کسي متوجه کاشت موي افراد مسن نمي شود. ضمنا اين گروه مي توانند موهاي کاشته شده را نيز مانند موهاي طبيعي رنگ کنند.

10-کاشت مو مختص آقايان نيست و براي خانم ها نيز انجام مي شود مثلا خانم هايي که موهاي خود را سفت مي بندند دچار طاسي سر مي شوند يا خانم هايي که پيشاني خيلي بلندي دارند مي توانند با کاشت مو اين مشکل را برطرف کنند.

11- از نظر علمی در یک جلسه کاشت موبا روش سنتی و رایج FIT و FUT در بهترین شرایط حداکثر 3000 گرفت یا 8000 تار مو کاشته می‌شود. علت این محدودیت میزان انعطاف‌پذیری پوست ناحیه اهدا کننده در پشت سر و استفاده از تکنیک‌های قدیمی و رایج  می‌باشد لذا همین اکنون  با این تکنیک‌های جدید و انحصاری SUT و FUE  که به طور انحصاری در مرکز تخصصی موی رنسانس انجام می‌شود دیگر شاهد تراکم کم، درد، جراحی و عوارض روش‌های سنتی نبوده و این مرکز رکورد دار بالاترین تراکم کاشت مو در خاورمیانه می‌باشد که لذا در یک جلسه تا 14000 تار مو را می‌توان کاشت کرد. لازم به ذکر است هزینه کاشت مو با این تکنیک‌های جدید تفاوتی با سایر روش‌های FIT و FUT نداشته و برآورد هزینه کاشت مو با تکنیک‌های جدید SUT  و    FUE با توجه به وسعت ریزش موهای شخص برآورد خواهد شد.

بنابراين ادعاي کاشت ارقام نجومي مانند 16000 يا بيشتر جنبه علمي و واقعي نداشته وصرفا تبليغات گمراه کننده بوده و غير اخلاقي است.

12-در روش‌های رایج و سنتی FIT   و FUT  میزان موفقیت 60 تا 75 درصد می‌باشد اما مثل هر عمل پیوند احتمال عدم موفقیت در این روش‌ها وجود دارد که مربوط به واکنش بدن افراد است. بیماران باید از این موضوع کاملا آگاه باشند و اگر تحمل پذیرش چنین اتفاق نادری را داشته باشند اقدام به عمل بکنند اما در روش‌های جدید SUT  و FUE میزان پرتی به 0 رسیده است و تراکم لازم را کاملا بدون عوارض به شخص می‌دهد.

شما عزیزان جهت مشاوره آنلاین و برآورد هزینه دقیق کاشت موی خود می‌توانید عکس‌های خود را به شماره 09122115442 از طریق تلگرام ارسال کرده تا توضیحات دقیق برایتان ارسال گردد وهمچنین جهت حضور در مرکز با شماره‌های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل فرمایید.

13- توصیه ما به افرادی که همچنان ریزش موی ارثی دارند  این است که برای  جلوگیری از ریزش مو از پکیج PRPمزوتراپی،  لیزرتراپی و ویتامین درمانی استفاده کنند و جهت تزریق PRPو مزوتراپی حتماً به مراکز معتبر و مجاز مراجعه کنند. PRPعبارت است از تزریق خونی که از بیمار گرفته شده و سانتریفوژ شده است. در این روش پلاسمای تغلیظ شده را که پلاکت آن پنج برابر خون معمولی است جدا کرده و در پوست سر تزریق می کنند . ادعا می شود چون پلاسما تغلیظ شده است غنی ازفاکتورهای رشد بوده ومی تواند ریشه مو را تقویت کند. کاربرد PRP در درمان طاسی ایده‌ای نو محسوب می‌شود PRP در اروپا و آمریکا در مرحله تحقیقاتی است ولی نتایج تحقیقات ضد و نقیض است . در یک مطالعه در برزیل PRP پس از کاشت مو با بهبودی 15% در قطر و تعداد موها همراه بوده است. در ایران کسانی که این کار را انجام می‌دهند اسم آن را تزریق سلول بنیادی گذاشته‌اند و این اشتباه است. پلاکت اصلاً سلول بنیادی نیست. درواقع پلاکت چون هسته ندارد اصلاً سلول نیست .

14- به ندرت از موهاي بدن (مناطقي مانند جلوي سينه يا ريش يا کمريا ساق پا ) با تکنيک FIT برداشته شده و به سر منتقل مي شوند. چون شکل و خصوصيات موهاي بدن متفاوت از موي سر است، معمولاً نتايج اين پيوند از نظر زيبائي چندان رضايت بخش نبوده و اغلب متخصصين پوست و مو تمايلي به انجام آن ندارند.

15-تحقيقات بر روي سلول هاي بنيادي Stem cellsو سلول درماني يا کشت مو همچنان ادامه دارد ولي هنوز به نتيجه عملي در انسان نرسيده است. اين اميد وجود دارد که در آينده با شناسايي ژن هاي مسول طاسي قبل ازسن بلوغ و حذف يا اصلاح آنها با ژن درماني مشکل طاسي به طور کامل برطرف شود .در اين صورت اصلا نيازي به کاشت مو نخواهد بود.


مرکز تخصصي کاشت و ترميم مو رنسانس

( مشاوره رايگان است )


www.hrthair.com

02188943653
02188943726

09122115442

برچسب‌ها: هزينه کاشت مو, kashte moo, peyvande moo, tarmime moo, درمان ريزش مو

هزینه کاشت مو معمولاً بالاتر از دیگر روش‌های درمانی ریزش مو است، چرا که کاشت مو روشی دائمی و ماندگار محسوب می‌شود. راه‌حل‌های کوتاه مدتی مانند انواع لوسیون‌ها، تزریق کورتیکواستروئید و قرص‌های فیناستراید هر چند در وهله اول به نظر ارزان‌تر می‌رسد، اما با توجه به لزوم تکرار کردن درمان و ناپایدار بودن نتایج در نهایت کاشت مو سرمایه‌گذاری ارزشمندتری به شمار می‌آید.

ریزش مو با الگوی مردانه دلایل متعددی دارد، با تعیین نوع دقیق طاسی می‌توان تعداد پیوندها (گرفت‌ها)ی لازم و هزینه کلی را مشخص کرد. طاسی یا کچلی به هفت کلاس یا گونه تقسیم بندی می‌شود، در طاسی کلاس 1 هیچ گونه ریزش مویی مشهود نیست، حال آن که در طاسی کلاس 7 ریزش موی قابل توجهی در تمام سر به چشم می‌خورد. بنابراین مشخص کردن شدت ریزش مو تاحد زیادی احتمال موفقیت کاشت مو و هزینه آن را تعیین می‌کند. کاشت مو معمولاً روی بیمارانی انجام می‌شود که دچار طاسی نوع 3 تا 6 هستند، احتمال موفقیت جراحی کاشت مو بر روی بیماران دچار ریزش موی کلاس 7 بسیار پایین است. 

هزینه دقیق کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت موی رنسانس به عامل‌های متعددی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها عبارت‌اند از:

- تعداد پیوندها (گرفت‌ها)

- نوع گرفت‌ها

- تعداد جلسات لازم

قیمت عمل کاشت مو بیش از هر چیز تابعی از تعداد پیوندهای لازم است. گرافت مو تکه کوچکی از بافت پوست سر و دربرگیرنده یک یا چند فولیکول مو است. این گرفت از بخشی از پوست سر، موسوم به ناحیه اهدا کننده، گرفته می‌شود که در برابر ریزش مو مقاومت بالاتری دارد و سپس به ناحیه کم پشت موی سر پیوند زده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه هزینه کاشت مو و تعداد گرفت هایی که برای درمان طاسی احتیاج است می‌توانید با مشاورین کاشت موی ما صحبت کنید. پل ارتباطی ما با شما شماره تماس های 02188943653 و 02188943726 است.

بهترین و جدیدترین روش کاشت مو چیست؟

جدیدترین و موفق‌ترین تکنیک کاشت مو SUT می‌باشد که این روش آخرین متد کاشت به شمار می‌رود، در این روش در یک جلسه تا 14000 تار مو را می‌توان کاشت. لازم به ذکر است این تکنیک این روش بدون نیاز به جراحی، درد، بیهوش ، دوران نقاهت و عوارض بوده که تمام مراحل کاشت با دستگاه اتوماتیک انجام می‌شود.

کاشت مو با تکنیک SUT که بنیانگذار و تنها مجری آن در ایران مرکز تخصصی موی رنسانس می‌باشد‌،  تمام نواقص و عیوب روش‌های قبلی را از بین برده است و آن‌ها را به نقطه قوت تبدیل کرده است یکی از این عوامل، خط رویش فرد بوده که در روش کاشت مو SUT این خط رویش کاملا به شکل  مهندسی طراحی شده و  طبیعی می‌باشد ولی در روش‌های رایج و سنتی fit و fut  خط رویش کاملا به شکل عروسکی می‌باشد.

تعداد گرفت مورد نیاز

هزینه کاشت مو معمولاً بر حسب گرفت اعلام می‌شود و هزینه کلی عمل به تعداد گرفت‌ها بستگی دارد. هر چه تعداد گرفت (پیوند) مورد نظر بیمار بیشتر باشد، هزینه تقسیم شده بر گرفت کمتر خواهد بود. به علاوه گاهی اوقات لازم است بیش از یک عمل انجام شود تا نتیجه بهتری به دست آید، طبعاً در این صورت هزینه افزایش خواهد یافت. مقدار موی اهدا کننده در دسترس، بافت، رنگ و حالت کلی مو نیز عواملی هستند که بر قیمت نهایی عمل اثر می‌گذارند.

حداقل تعداد گرفت‌های لازم به طور متوسط 600 عدد است که حداقل ریزش مو را پوشش می‌دهد. در صورت شدیدتر بودن طاسی باید حداقل 1500 گرفت به کار برده شود تا نتیجه قابل قبولی به دست آید، البته اکثر متخصصین کاشت مو بیشینه 3000 گرفت را مناسب می‌دانند. اگرچه گستردگی عمل در جلسه مشاوره مشخص می‌شود، اما در نهایت این خود بیمار است که تعداد گرفت‌ها را تعیین می‌کند.

هر چه تعداد گرفت‌ها بیشتر باشد، زمان جراحی نیز طولانی‌تر می‌شود. بنابراین چون منابع بیشتری در این مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد، هزینه نیز افزایش می‌یابد.

البته چنانچه جراحی‌ بر روی ناحیه بزرگتری انجام شود، هزینه با توجه به تقسیم شدن قیمت کل بر تعداد گرفت‌ها کاهش می‌یابد و سرشکن می‌شود. 

هزینه برحسب تعداد گرفت‌ها

هزینه جراحی کاشت مو معمولاً بر حسب تعداد گرفت‌ها برآورد می‌شود. گرفت (پیوند) دسته یا گروهی طبیعی از تارهای مو (معمولاً 1 تا 4 تار مو) است که از آن با اصطلاح واحد فولیکولی نیز یاد می‌شود. این واحد‌های فولیکولی در جراحی کاشت مو به روش استخراج واحد فولیکولی (FUE) به صورت تک به تک با استفاده از وسایل مخصوص مستقیماً از پوست سر جدا می‌شود. اما در جراحی کاشت باریکه مو (FUT) باریکه‌ای از بافت حاوی مو جدا می‌شود و سپس واحدهای فولیکولی یک به یک از بافت یا باریکه اهدا کننده گرفته می‌شود. روش FUE معمولاً گران‌تر است، چون استخراج گرفت‌ها به دلیل ماهیت دقیق و دشوار عمل زمان‌برتر است.

روش تعیین تعداد گرفت‌ها

عامل‌های متعددی تعداد گرفت‌های لازم برای جراحی را تعیین می‌کند که یکی از آنها اندازه ناحیه یا ناحیه‌هایی است که باید پوشش داده شود. عامل دوم بافت موی بیمار است، موی نرم‌تر در مقایسه با موهای زبر و خشن به تعداد گرفت‌های بیشتری نیاز دارد. بنابراین هزینه جراحی کاشت مو برای موهای نرم‌تر بالاتر است.

ناحیه اهدا کننده ، یعنی ناحیه‌ای از سر دارای موهای سالم، پس از تعیین تعداد گرفت‌های لازم برای پوشش ناحیه طاسی بررسی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که گرفت‌های لازم وجود دارد. شل بودن پوست ناحیه اهدا کننده و طول و عرض باریکه‌ی لازم نیز در نظر گرفته می‌شود.

اگر می‌خواهید از هزینه کاشت مو اطلاع یابید، با ما در کلینیک تخصصی موی رنسانس تماس بگیرید تا وقت مشاوره برایتان تنظیم شود و هزینه تقریبی جراحی پس از تعیین تعداد گرفت‌های لازم برآورد شود.

هزینه کمتر یا نتایج بهتر؟

بسیاری از افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو دارند، با مشاهده تبلیغات ترغیب کننده کلینیک‌ها مبنی بر "بسته‌های ویژه" یا "قیمت باورنکردنی" ناخودآگاه وسوسه می‌شوند. شکی نیست که تخفیف گرفتن و هزینه کمتر پرداخت کردن ایده‌آل تمام ما است، اما به یاد داشته باشید که در مورد جراحی صحبت می‌کنیم و کیفیت جراحی مقدم بر هزینه آن است. اگر کیفیت را فدای هزینه کنید، در نهایت بهای بیشتری را، نه فقط از لحاظ مادی که از لحاظ عاطفی نیز پرداخت خواهید کرد. 

مقالات کاشت مو
 
چگونه موهايمان را زيباتر كنيم
اگر دوست داريد هنگامي كه مقابل آينه ايستاده‌ايد و به شانه كردن موهاي خود مشغول هستيد، از برق و زيبايي موهايتان به وجد بياييد؛ رعايت نكاتي را كه مي‌‌تواند كمك بسياري به اين امر بكند در برنامه زندگي خود قرار دهيد. در اين‌جا به برخي نكات اشاره مي‌‌كنيم: ادامه مطلب ...

بیشتر

خريد شامپو دور ريختن پول است!
مطالعات جديد دانشمندان نشان مي دهد، ‌استفاده از شامپو هيچ گونه اثر مثبتي براي موها ندارد و در واقع با خريد هر شامپو پولمان را هدر مي دهيم. چاي و دم کرده انواع گياه ها از شامپو بسيار بهتر است و قادر است چربي هاي موها را از بين ببرد موها را براق و شاداب کند. ادامه مطلب ...

بیشتر

کاشت مو
کاشت مو
کاشت مو عبارت است از برداشتن موهای پشت سر به روش های مختلف ،نگهداری آن ها و مرحله انتهایی کاشت موهای برداشته شده در جاها و فضاهای خالی از مو که بعد از مدت زمان تعیین شده موهای کاشته شده شروع به روییدن می کنند.

بیشتر

راهکارهايي ساده براي جلوگيري از سفيد شدن موها
درمان‌هاي خانگي خوبي براي کندتر کردن روند سفيد شدن موها وجود دارد. اگر واقعاً دوست داريد از آنها استفاده کنيد، بايدتان باشد که اين درمان‌ها بايد به طور منظم انجام شوند. در زير به برخي از آنها اشاره مي‌کنيم ادامه مطلب را بخوانيد ...

بیشتر

تاثير ابروها در زيبايي صورت
ابروها يکي از عناصر اصلي صورت هستند که گاه ناديده گرفته مي‌شوند. ابرو ساختار صورت را شکل مي‌دهد و به آن تعادل مي‌بخشد. ابرو مي‌تواند صورت را لاغر يا چاق تر نشان دهد. و يا حتي فردي را پير يا جوان تر جلوه دهد ادامه مطلب را بخوانيد ...

بیشتر

بهداشت لب و تهيه اسکراب لب
پوست لب‌ها خصوصيات منحصر به فردي دارد. لب‌ها با يک غشاي مخاطي پوشيده شده‌اند که نسبت به پوست طبيعي، غدد متفاوت و کمتري دارد. در لب‌ها، برخلاف پوست، خارجي‌ترين لايه (يعني لايه شاخي) بسيار نازک است و حتي ممکن است در برخي افراد اصلا وجود نداشته باشد ادامه مطلب ...

بیشتر

5 عامل جهت درمان ريزش مو و پيشگيري از آن
پزشکان چرب کردن مرتب مو با روغن‌هاي طبيعي همچون روغن زيتون، نارگيل و خردل و ماساژ دادن کف سر را توصيه مي‌کنند. همچنين مي‌توان موها را پيش از خواب با مقداري از اين روغن‌ها چرب کرد و روز بعد شست‌وشو داد. ادامه مطلب را بخوانيد ...

بیشتر

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟
هزینه کاشت ابرو چقدر است؟
كاشت ابرو امري تخصصي و بسيار نياز به مهارت و ظرافت و تكنيك كاشت مناسب دارد و شخص كانديد كاشت ابرو بايد در تعين پزشك معالج خود دقت لازم را داشته باشد، كه سابقه و تجربه آن مركز درخشان بوده و نمونه هاي انجام شده مورد پسند قرار گيرد، همچنين هرچه سابقه پزشك معالج و تجربه ايشان در كاشت ابرو بيشتر باشد طبيعتاً هزينه انجام آن نيز بيشتر خواهد بود.

بیشتر